Ziraat Bankası Borç Transferi 2016


Başka bankalarda olan borçlarını ödeme zorluğu yaşan ya da daha yüksek faiz oranları ile borçlandıkları için daha düşük faiz oranlarından yararlanmak isteyen kişilere yönelik olarak sunulan borç transferi pek çok banka tarafından sunulmaktadır. Bunlardan biri de Türkiye’nin en büyük kamu bankası olan Ziraat Bankası’dır.

Ziraat Bankası borç transferi 2016 yılında yine banka tarafından sunulan hizmetler arasında yer almakta olup borç transferi başvurusu için bankayı ziyaret etmeniz yeterlidir. Bankanın borç transferi yapabilmesi için alacaklı olan bankanın kredi ödeme tablosu vermeniz ya da son döneme ait kredi kartı borç ekstresi verilmesi gerekir.

Çünkü banka sizin borçlarınıza karşılık kredi kullandırır ve borcunuzdan daha yüksek tutarda kredi kullanılması mümkün değildir. Yani borç transferi kredisi diğer ihtiyaç kredisi paketlerinden çok daha farklı bir kredidir ve bu kredinin amacı nakit ihtiyacı gidermek değil var olan borçların tek bir bankada toplanmasını sağlayarak ödeme kolaylığı sunulmasıdır. Ziraat Bankası borç transfer kredisi için uygun faiz oranları sunmakta olup borcunu ödeme konusunda zorluk yaşayan kişilere bu borçlarını 36 aya kadar vadelendirme fırsatı verilmektedir.

5 Yorum

 1. Ercan çetin

  Ekim 5, 2016 at 7:12 am

  Maaşımı işbanktan taşımak istiyorum fakat 50000 tl borcum var yardımcı olursanız sevinirim

 2. selçul savcı

  Kasım 24, 2016 at 4:54 pm

  PTT banktan emekli maaşımı almaktayım,4,5 bankadan kredi kullandım ziraat bankası tüm kredi borçlarını birleştirirmi

 3. selçuk savcı

  Kasım 24, 2016 at 4:56 pm

  Emekli maaşımı ptt banktan alıyorum, 4,5 bankadan kredi çektim ziraat bankası tüm borçlarımı birleştirirmi

 4. murat ugur

  Kasım 30, 2016 at 11:26 am

  annem enekli maasini halkbankasindan aliyor ordan kredi cektik ve kredi karti borcumuzda var ziraat bankasina maasini nasil tasiriz ve kredi birlesirmi

 5. Müjdat

  Aralık 24, 2016 at 9:39 am

  Mrb belediyede çalışmaktayım farklı bankalara toplamda 40-45 bin TL borcum var her ay o bankaya git bu bankaya git kredi taksitini yatırmak tan sıkıldım 1200 tl ödemeli bir banka ile tek bir bankaya taşımak istiyorum borcumu bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir