Yeni Evlenenlere Kredi Veren Bankalar


Evlenmek her geçen gün zorlaşmaya devam ederken yeni evlenen çiftleri ise daha ilk günden bir geçim sıkıntısı sarmaktadır. Özelikle de borçla düğün yapan çiftler için düzenli ödeme daha ilk günden maddi zorluklar yaşanmasına neden olur. Bankalar bu gibi durumlarda kullanıma açık olan yeni evlilere kredi kampanyaları düzenlemektedir.

Özellikle de kolay kredi veren bankalar ve yeni evlenenlere kredi veren bankalar kesinlikle çok cazip koşullar altında kredi kullanımına izin vermektedir. Ancak bu krediler evli çiftlere yönelik olarak hazırlanan kir kredi kampanyası olduğu için normal bireysel müşterilerin bu pakete başvuruda bulunmaları mümkün değildir.

Kredi notu yüksek olan bir kişinin kredi başvuru formu doldurması durumunda kefilsiz kredi onayı hemen verilirken düşük kredi notu ortalaması olan kişilerden bazı durumlarda kefil talep edilmektedir. Bunun nedeni kişinin aylık geliridir. Kredi başvuru formu dolduran kişi krediyi tek başına ödeyebileceği izlenimi verdiyse bu durumda kredi onayı hemen verilmekte ve kredi evrakları talep edilmeden kredi kullanımı sağlanmaktadır.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir