Yapı Kredi Bankası SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?


Yapı Kredi Bankası SMS kredi başvurusu ile cep telefonunuzdan sadece tek bir kısa mesaj göndererek hemen kredi başvurusunda bulunabilir, ihtiyaçlarınızı uygun kredi faiz oranları ile gidererek ödemelerinizi 36 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Yapı Kredi ihtiyaç kredisi kampanyaları arasından sizde kendinize en uygun olanı belirleyebilir, kullanmak istediğiniz kredi paketi için dilerseniz kolay bir şekilde SMS kredi başvurusunda bulunarak kredi sonucunu hemen öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi SMS kredi başvurusu için yapmanız gereken ise cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne kullanmak istediğiniz kredi türü, kimlik numarası ve aylık net gelir bilgilerini aralarında birer boşluk bırakarak yazdıktan sonra 4411 numarasına yollamaktır. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin BİREYSEL yazdıktan sonra kimlik numarası ve aylık belgelenebilir gelir tutarını yazarak oluşturdukları bu mesaj metnini 4411 numarasına göndermeleri halinde ihtiyaç kredisi başvuru işlemi gerçekleşmiş olacaktır.

Kredi başvurusunun kabul edilmesi halinde Yapı Kredi ihtiyaç kredisi başvuru sonucu dakikalar içerisinde cep telefonunuza gönderilecek ve bu onay mesajı ile en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret etmeniz istenecektir. Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu evrakları kredi başvurusunda bulunan kişinin kimlik, adres ve aylık gelir belgelerinden oluşmakta olup bu belgeler ile şubenin ziyaret edilmesi halinde kredi ön onayı verilen tutar kişinin adına açılacak olan hesaba yatırılacaktır. Kredi ön onayı bankanın beyan ettiğiniz bilgileri doğru varsayarak verdiği bir karar olmakla beraber bu bilgilerin doğruluğunun kanıtlanması halinde kredi kullandırımı gerçekleşecektir.

2 Yorum

  1. salih güldaş

    Ekim 3, 2016 at 8:32 am

    salih güldaş yapı kredi aidat borcumu iptalini istedim olmıyacağını söylediler bede kredi kartımın iptalini istedim ve hemen onayladılar ama bundan sonra yapı/krdei bankasınla çalışmak istemiyorum iyi günler 0533 476 22 80

  2. nursel kayacan

    Kasım 5, 2016 at 5:40 pm

    yapı kredi aidad borcu olmaması için bankanıza kadar geeldim olmıyacağına dair imza aldıler extramda 8300liradan bahsedilmiş bu nedir kabul etmiyorum bunu

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir