Vatan Bilgisayar Taksitli Cep Telefonu Odeabank Kampanyası 2016


Kredi kartına taksit yasağı getirilmesi ile beraber elektronik mağazaları ve bankalar akıllı cep telefonu almak isteyen kişiler için farklı çözüm yolları geliştirmeye devam ediyor. Bunlardan biri de Vatan Bilgisayar Odeabank ortaklığı ile hayata geçirilen Odeabank Vatan Bilgisayar Kredi 2016 kampanyası olarak öne çıkıyor.

Odeabank Teknokredi Başvurusu 

Vatan Bilgisayar taksitli cep telefonu satışı için geliştirilen özel sistem sayesinde müşterilerine 36 ay taksitle cep telefonu satın alma imkanı sunuyor. Odeabank SMS kredi başvurusu için onay alan kişilerin Vatan Bilgisayar içerisinde bulunan müşteri temsilcileri tarafından kredi kullandırımları anında gerçekleştiriliyor ve bu sayede satın aldıkları ürünü çektikleri kredi ile ödeyerek dilerlerse 36 aya kadar taksitlendirmiş oluyorlar.

Odeabank SMS Teknokredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Odeabank teknokredi başvurusu için takip etmeniz gereken tüm adımları zaten Vatan Bilgisayar içerisinde bulunan Odeabank müşteri temsilcisi yetkilisi sizin için gerçekleştirecektir. Odeabank SMS kredi başvurusu için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden NAKIT yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kimlik numaranızı ekleyerek bu mesajı 8444 numarasına göndermeniz yeterlidir.

Başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda Odeabank kredi başvuru sonucu birkaç dakika içerisinde aynı cep telefonuna kısa mesaj olarak gönderilir. Kredi ön onayı alan kişilerin kredi başvuru evrakları ile banka şubesi üzerinden bireysel olarak kredilerini kullanmaları mümkündür.

5 Yorum

 1. Niyazi

  Ağustos 13, 2016 at 10:15 pm

  Bankaların arasında en güzel kampanyaları odeabank yapıyor ve faizleri oldukça güzel.

 2. Pakel

  Ağustos 13, 2016 at 10:16 pm

  Bu güzel kampanyayı geçen yılda yapmıştı ve yararlanmıştım bu senede telefonumu yenilcem.

 3. Paksoy

  Ağustos 13, 2016 at 10:17 pm

  Bankalar arasında mükemmel kampanyalar yapan tek banka diyebilirim teknolojiye önem veriyor.

 4. Pala

  Ağustos 13, 2016 at 10:18 pm

  Çok kolay bir şekilde başvuru yapılması oldukça güzel sadece bir sms ile cevap alabiliyorsunuz.

 5. jm

  Ağustos 18, 2016 at 6:44 am

  Biz yılda% 3 bir ilgi ile her kişi veya şirket için kredi sunuyoruz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir