Vatan Bilgisayar Odeabank Kampanyası


Kredi kartına taksit yasağı getirilmesi ile beraber ne yazık ki pek çok kişi hayallerini süsleyen elektronik eşyalar için satın almada zorluklar yaşamaktadır. Özellikle de taksitle cep telefonu almak isteyen kişilerin pek çoğu cep telefonu operatörlerine yönelirken operatörlerin taksitli satış için fahiş fatura farkı uygulamaları zorlanmalara neden olmaktadır.

Vatan Bilgisayar Odeabank Kredi Mesaj

Müşterilerinin yaşadığı sorunları gidermek isteyen Vatan Bilgisayar taksitle cep telefonu hizmetini sağlayabilmek adına Odeabank ile anlaşma yapmış durumda. Bu sayede müşterilerine 36 ay taksitle cep telefonu satın alma hizmeti sunan Vatan Bilgisayar yine satışını gerçekleştirdiği tüm ürünlerde 36 ay taksit seçeneği sunuyor.

Bunun için tek yapmanız gereken Odeabank SMS kredi başvurusu için bir kısa mesaj göndermeniz ve gelen onay mesajı ile işlemlerinizi tamamlamanız. İçinde Odeabank kredi başvuru standı bulunan Vatan Bilgisayar şubelerinde işlemin ardından stant görevlisi kredi kullanma işleminizi tamamlamakta ve içinde kullandığınız kredi tutarının yüklü olduğu bir bankamatik kartı size teslim etmektedir.

Ödeme işleminde bu kartı kullanarak satın aldığınız ürünü ödeyerek işleminizi tamamlarsınız. Ancak böyle bir kredi kullandırma görevlisi bulunmuyor ise bu durumda kredi ön onay mesajı almanız durumunda ödemeyi kredi kartınız yada nakit olarak yapabilir ardından da Odeabank ihtiyaç kredisi başvuru evrakları ile şubelerden kredinizi kullanarak bu tutarı oraya aktarabilirsiniz.

4 Yorum

 1. Meva

  Ağustos 12, 2016 at 9:52 pm

  Odeabank bu güzel kampanyasından herkes yararlanmalıdır faiz oranları oldukça düşük.

 2. Mevsim

  Ağustos 12, 2016 at 9:52 pm

  Her bankanın elektronik konusunda güzel kampanyalar yapmasını beklemekteyiz.

 3. Meyra

  Ağustos 12, 2016 at 9:53 pm

  Vatan bilgisayar ve odeabank ortak yapmış oldukları bu kampanya sayesinde telefon satın aldım ve faizi oldukça güzel.

 4. Meyyal

  Ağustos 12, 2016 at 9:53 pm

  Bankalar arasında bu sıralar en çok kampanyayı odeabank yapmakta bu yüzden bazı hesaplarımı oraya taşıdım.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir