Vakıfbank Kredili Bankomat Limiti Nasıl Arttırılır?


vakıfbank kredi notu

Vakıfbank kredili mevduat hesabı olan Vakıfbank kredili bankomat hesabı sayesinde hesabınızda para olmasa dahi işlemlerinizi yapabilmenize ve hesabınızdan para çekmenize izin verilmektedir. Vakıfbank hesabı olan kişilerin kredi notu ortalamalarına bağlı olarak Vakıfbank kredili bankomat limiti belirlenmekte ve bu limitler dahilinde işlem yapmalarına izin verilmektedir.

Otomatik olarak hesabı tanımlanmayan kişilerin Vakıfbank kredili bankomat başvurusu yapmaları halinde başvurularının olumlu bulunması halinde hesapları açılacaktır. Bu hesabı kullanmak istemeyen kişilerin de aynı şekilde Vakıfbank kredili bankomat limiti kapatma başvurusunda bulunmaları gerekmektedir.

Vakıfbank kredili bankomat limiti arttırma başvurusu için ise yine hesabınızın bulunduğu banka şubesini ziyaret etmeniz yada Vakıfbank müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Ancak limit arttırma başvurunuzun kabul edilebilmesi için mutlaka kredi notu ortalamanızın yüksek ve aylık belgelenebilir gelirinizin de başvurunuz ile orantılı olması gerekir.

Bu kriterleri karşılamanız durumuna Vakıfbank kredili bankomat hesabı için belirlenen kredili mevduat hesabı limiti istediğiniz tutara çekilecektir. Burada önemli olan kişinin kredili mevduat hesabını dikkatli kullanması ve sadece kısa süreli nakit ihtiyaçları için bu hesabı kullanmayı alışkanlık haline getirmesidir. Çekilen tutar için günlük kredi faiz oranı işletildiği için yine çekilen tutar mutlaka mümkün olan en kısa sürede geri yatırılmalıdır.

2 Yorum

 1. ESİN

  Haziran 6, 2016 at 7:42 am

  BANKOMATKARTIMDAKİ HESABIMIN LİMİTİNİ ARTIRMAK İSTİYORUM, BANKAYA GİDERKEN NELER GEREKLİ OLACAKTIR?

  • ali şahin beşkaya

   Ekim 18, 2016 at 9:00 am

   limitimi mesjla artırmak istiyorum nasıl olacak

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir