Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama


vakıfbank kredi notu

Alışveriş yaparken bir yandan para harcamak bir yandan da para kazanmak isteyen kişiler için son derece cazip koşullara sahip olan pek çok kredi kartı ürün barındıran Vakıfbank bu alanda rakiplerinden bir adım ileri çıkmayı başarmaktadır.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu 

World Card kredi kartı sistemi üyesi olan Vakıfbank aynı zamanda farklı kredi kartı ürünleri de sunarak müşterilerine istedikleri kredi kartı ürününe sahip olma imkanı sunmaktadır.

Vakıfbank internet sitesi üzerinden sunulan kredi kartı ürünlerini inceleyerek detaylı bilgi edinebileceğiniz gibi aynı zamanda dilerseniz kredi kartı başvuru formu doldurarak ta internetten kredi kartı başvurusu işlemlerinizi tamamlama imkanınız bulunmaktadır.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama 

Vakıfbank internet sitesi üzerinden kredi kartı başvuru linkini tıkladıktan sonra açılan pencerede kredi kartı başvuru sonucu sorgula butonunu seçerek kimlik bilginizi girip başvuru sonucunu öğrenmeniz mümkündür.

Buna ek olarak yine kimlik numaranızı girerek Vakıfbank müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0850 222 0724 numaralı telefondan kredi kartı başvuru sonucu sorgulamasında bulunmanız mümkündür. Kredi kartı başvurusu olumlu sonuçlanan kişilerin kredi kartı ürünleri tercihlerine bağlı olarak şubelere ya da adreslerine gönderilmektedir.

5 Yorum

 1. Filiz

  Ağustos 12, 2016 at 11:21 am

  Kredi puanınız düşük değilse eğer kolaylıkla kredi kartı alabilirsiniz ve kısa bir sürede teslim alabilirsiniz.

 2. Firdevs

  Ağustos 12, 2016 at 11:21 am

  Başvuruları online ortamda gerçekleştiriyorsanız eğer sms sistemi ile size bildirilir.

 3. Firuze

  Ağustos 12, 2016 at 11:22 am

  Başvurlarınızı şubelerden yaparsanız eğer daha kısa sürede cevabını öğrenebilirsiniz.

 4. Fulya

  Ağustos 12, 2016 at 11:22 am

  Başvurular genellikle 3-4 dk içinde sms ile bilgilendirilmektedir. Olumsuz cevap alırsanız bankayı arayıp bilgi alınabiliyor.

 5. Funda

  Ağustos 12, 2016 at 11:23 am

  Bankalar arasında her hangi bir sebepten cezalandırılmadıysanız kolaylıkla kredi kartı çıkartabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir