Sorunlu Kredi Çıkartılır


Kredi notunun düşük olması gibi farklı nedenlere bağlı olarak kredi onayı alamayan kişilerin tek çareleri aracı kurumlara başvuruda bulunmaktır. Ancak son yıllarda “sorunlu kredi çıkartılır” sloganı ile hizmet veren pek çok finans kuruluşu bulunmakta olup bu kuruluşların güvenilirliği ise sorgulanmaktadır. Bu nedenle sorunlu kredi çıkaran firmalar arasından seçimde bulunulurken son derece dikkatli olunmalı, firmanın güvenirliği sorgulandıktan sonra kişisel bilgiler paylaşılmalıdır.

Özellikle de kara listede olanlara kredi çıkarılır gibi ilanlar veren firmalar konusunda son derece dikkatli olunmalıdır. Ancak bu firmalar bile kredi çıkartılması için açık icralık dosyasının bulunmaması ya da böyle bir dosya var ise bile bu dosyanın en geç 6 ay önce kapatılmış olmasıdır. Aksi halde kredi onayı bu firmalar tarafından dahi verilememektedir. Bu firmaların yaptıkları aslında bankaları kandırmaktır. Örneğin sigortası olmadığı için kredi alamayan kişilere ücret dahilinde bu firmalar sigorta yapmakta ve maaş yazısı vermekte ve bu sayede kredi onayı almaları sağlanmaktadır.

Yine daha önce hiç bankacılık ürünü kullanmadıkları için kredi onayı alamayan kişiler için düşük limitli bir kredi kartı çıkarılmakta ve bu kredi kartı ürünü kullandırılarak borcu ödenerek kredi notu seviyelerinin yükselmesi sağlanarak kredi almaları sağlanır. Ancak bu tip sorunlu kredi çıkaran şirketler komisyon ile çalışmakta olup kullanılan kredinin yüzde 20 oranında komisyon tahsilinde bulunulur ve yapılan masraflarda kredi onayı alan kişilerden tahsil edilir.

5 Yorum

 1. Murat

  Mart 31, 2016 at 7:58 am

  Acil 20000 komisyonu neyse verelim

 2. orhan

  Nisan 20, 2016 at 5:03 am

  05322219552 nakit ihticacım hasıloldu ipotek verebilirim

 3. ali

  Kasım 7, 2016 at 12:03 pm

  50000 tl krediye ihtiyacım var.

 4. gökhann

  Kasım 8, 2016 at 12:36 pm

  Resmi olarak kredi çıkartma konusunda yardımcı olunur

  • Su

   Kasım 21, 2016 at 10:59 am

   Gokhan bey nasıl yardımcı olucaksınız

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir