Sms ile kredi notu öğrenme


Sms ile kredi notu öğrenme


Bir sms ile kredi notunuzu artık öğrenebilirsiniz.Günümüzde herkesin elinden düşmeyen cep telefonlarımızdan tek bir sms ile rahatlıkla kredi notu sorgulaması yapabilirsiniz.Telefonunuzdan Sms ile kredi notu sorgulamak için yapmanız gereken ise telefonunuzun sms kısmından mesaj kısmına ” Riskim ” yazıp 4552  tckimlik numaranızın son 4 hanesini sms atmanız yeterlidir.

Kısa bir sonra sonra telefonunuza kredi notunuz sms olarak gelecektir.Kredi notu bankalar için önemli bir kıstasdır.Bankalardan kredi kullanmak istediğiniz zaman sizin kredi notunuza onay veya red vermektedirler.Kredi notunuzu etkileyen birden fazla faktör bulunmaktadır, bu faktörler kredi kullanmanızdan tutunda,kredi kartı borcunuza göre  pek çok etmenden oluşmaktadır

Sms ile kredi notu sorgulama tüm oparatör firmalar üzerinden istediğiniz zaman rahatlıkla yapabilirsiniz.Kredi notu ile bankalara kredi başvurusunda bulunabilir ve kredi notunuza göre kredi kullanabilir veya red alabilirsiniz.Kredi notunuz daha önceki yapmış olduğunuz kredi işlemlerine göre yükseliş ve düşüş gösterebilir.Bu yüzden finansal işlemlerinizde gecikme gibi işlemler kredi notunuzun düşmesine sebep olacaktır.Tüm yapmış olduğunuz finansal işlemler kredi notunuza direk olarak etki etmektedir.

8 Yorum

 1. Kemal

  Ekim 15, 2015 at 8:14 am

  sms ile kredi notu hizmetini sadece findex mi veriyor diğer bankalardan bu hizmeti öğrenebiliyormuyuz.

  • Kredi Notu

   Ekim 15, 2015 at 8:36 am

   Merhabalar,
   Kredi notu puanını findeks üzerinden sağlanmaktadır.Diğer firmalar sadece aracılık yapmaktadır.Sms ile turkcell üzerindende kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

   https://www.kredinotlari.com/sms-ile-kredi-notu-ogrenme.html

   Tüm bankalardan da kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

 2. fatma

  Ekim 17, 2015 at 12:47 pm

  Harika, sms ile kredi notu öğrenme durumunu çok güzel ve açık bir şekilde açıklamışsınız. Bu bilgiler gerçekten çok işimize yarayacak.

 3. Kübra

  Ekim 17, 2015 at 1:00 pm

  Bayıldım, sms ile kredi notu sorgulanacağını bilmiyordum bu bilgiler çevrem ve ailem için çok faydalı. Bu sitenin içeriklerine bayılıyorum teşekkürler

 4. fatma

  Ekim 17, 2015 at 2:13 pm

  emeğinize çok teşekkür ederim. gerçekten faydalı işlere imza atıyor toplumu bilgilendiriyorsunuz. bilinçli bir toplum olarak gerekli bilgileri sağlamanız çok iyi…

 5. Yağıbol

  Ekim 17, 2015 at 5:34 pm

  sms yolu ile kredi notumuzu öğreniyor olmamız güzel, her an sorgulama yapabilmemiz de güzel fakat operatörler bu sorgulama için bizden birşey alıyorlar mı?

 6. hande

  Ekim 17, 2015 at 8:55 pm

  sms ile kredi notunu öğrenme yöntemi gerçekten oldukça kullanışlı ve işe yarıyor. birçok arkadaşım kredi notunu bu şekilde öğrendi ve bankaya gidip sorduklarında da notlarının aynı olduğunu gördüler.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir