Senetle Para Veren Yerler Ankara


Bankalardan kredi kullanamayan pek çok kişi çareyi senetle para veren kurumlar ve kişilere başvuruda bulunmakta aramaktadır. Bankadan kırmızı kalem yemek ya da kara listede olmak gibi farklı nedenlerle kesinlikle bankadan kredi kullanamayan kişilerin tek çıkar yolları ne yazık ki senetle para bulmaya çalışmak olmalıdır. Peki, senetle para verenler nasıl bulunur?

Öncelikle yapmanız gereken ilk şey yaşadığınız şehir için aramada bulunmaktır. Örneğin Ankara’da yaşıyorsanız senetle para veren yerler Ankara aramasında bulunmanız gerekir. İnternet üzerinden verilen senetle para verilir ilanları için ise dikkatli olmanız ve dolandırıcılara karşı mutlaka her ilana temkinli yaklaşmanız çok önemlidir.

Asla size para vermek için önden masraf tutarı talep eden kişilere inanmayın ve siz paranızı almadan asla para ödemesinde bulunmayın. Özellikle de kredi çıkmayanlara kredi verilir ve kara listedekilere kredi verilir ilanları mutlaka temkinli yaklaşılması gereken ilanlardır. Çünkü burada kişilerin çaresizliğinden yararlanılması daha yüksek bir ihtimaldir. Yani bana kredi çıkmıyor diyen kişiler nasıl olsa kredi kullanamıyorum diyerek bu kişilere güvenerek çaresiz bir şekilde her dediklerini yapma yoluna gitmektedir.

2 Yorum

  1. Fevzi

    Mayıs 10, 2016 at 9:01 am

    Devlet memuruyum acil nakit ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz0544 8065306

  2. mehmet

    Ağustos 18, 2016 at 7:10 pm

    devlet memuruyum acil 10 bin tl ye ihtiyacım var

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir