Para Kazanma Yolları


Günümüzde pek çok kişi kolay para kazanmak için yeni yöntemler arıyor. Paranın ne yazık ki çok zor kazanıldığı ancak para harcamanın her zamankinden çok çok kolay olduğu günümüzde bu nedenle acil para ihtiyacı her geçen gün artıyor. Peki, kolay para kazanma yöntemleri ve para kazanmanın yolları nelerdir?

İnternetten Para Kazanma Yolları 

Her geçen gün daha da büyümeye devam eden bilişim sektörü kesinlikle değerlendirmeniz gereken bir sektör. Özellikle  de grafik tasarım, internet sitesi kurma, yazılım ve bilişim sektörü gibi mesleki bilgilere sahip olan kişiler için internet üzerinden freelance iş imkanları son derece geniştir. Bu işler ek iş olarak yapılabileceği gibi kişi aynı zamanda home office iş fırsatları olarak ta bu seçenekleri değerlendirerek gelir elde edebilir.

Makale Yazarak Para Kazanmak 

Makale yaz para kazan siteleri her geçen gün sayı olarak artarken bu iş fırsatı sayesinde ayırdığınız zamanla doğru orantılı para kazanmanız mümkündür. Ancak makale yazmak için mutlaka 10 parmak klavye olarak ta bilinen f klavye kullanmayı bilmeniz gerekir. Yani makale yazarak para kazanmak istiyorum diyen kişilerin mutlaka çok hızlı klavye kullanmaları gerekir. Aksi halde iş için ayırdığınız zaman kazandığınız parayı karşılamaz.

Şans Oyunları 

Kolay para kazanmak için akla ilk gelen yöntem kesinlikle şans oyunları oynamak olur. Ancak bu oyunlarda kazanmaktan daha ziyade kaybetme riski yüksektir ve adından da anlaşılacağı üzere şansa bağlıdır. Yani kişinin girişim çabaları ile hiçbir alakası yoktur. Bu nedenle arada sadece kafa dağıtmak ve heyecan yaşamak adına yapılması gereken iddia oynamak ya da at yarışı oynamak para kazanmak için seçilen yöntem olarak öne çıkarılmamalıdır.

5 Yorum

 1. Macide

  Ağustos 12, 2016 at 9:38 pm

  Artık piyasada bir çok editör arayan web site sahibi var bunlarla anlaşarak para kazanabilirsiniz.

 2. Mahire

  Ağustos 12, 2016 at 9:39 pm

  Makale yazarlığı yaparak ayda 1,500 TL kadar para kazanabilirsiniz.

 3. Mahperi

  Ağustos 12, 2016 at 9:39 pm

  Bir blog sitesi kurarak firmalardan reklam alarakta ek gelir elde edebilirsiniz.

 4. Maide

  Ağustos 12, 2016 at 9:40 pm

  Blog sitesi kurabilirsiniz bir süre sonra google gibi büyük firmalardan reklam kazancı elde edebilirsiniz.

 5. Makbule

  Ağustos 12, 2016 at 9:41 pm

  Genellikle editör arayan bir çok firma var bu konuda makale yazarlığı olarak araştırma yapabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir