Odeabank Yeni Arabam Kredisi


Odeabank kredi başvurusu


Yeni bir araç satın almak istediğiniz zaman çevrenize borçlanmamak ya da elinizdeki birikimi peşin olarak vermemek istiyorsanız bankaların sunduğu araç kredilerinden yararlanabilirsiniz. Son derece uygun faiz oranları ile adeta birbirleriyle yarışır şekilde araç kredisi kampanyaları düzenleyen bankalar arasından kendi bütçenize yönelik olan araç kredisi seçerek sıfır veya ikinci el araç sahibi olabilirsiniz.

Ülkemizde Odeabank’ın sunduğu “Yeni Arabam Kredisi” de bu tür araç kredileri arasında son yıllarda araç sahibi olmak isteyenlerin en sık başvurduğu kredilerden oluyor. Odeabank tarafından müşterilere özel olarak oluşturulan taşıt kredileri en düşük faiz oranları ve uzun vade süreleri ile herkesin memnun olmasını sağlıyor.

Odeabank’ın ayrıcalıklar ile dolu olan Yeni Arabam Kredisi fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız bulunduğunuz bölgeye en yakın olan Odeabank şubesine giderek kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru yapmadan önce Odeabank’ın kredi sistemi ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz Odeabank’ın resmi internet adresini de ziyaret edebilirsiniz. Odeabank’ın güncel olarak yeni düzenlediği kredi faiz oranları 6 aydan 48 aya kadar vadeli %1.39 oranlarındadır.

Odeabank Faiz Kampanyalarını Takip Edin

Vade süreleri uzadıkça faiz oranlarını da yükselten bankalar size uygun değil ve bütçenize daha uygun bir taşıt kredisi düşünüyorsanız Odeabank’ın Yeni Arabam Kredisi fırsatlarından yararlanabilirsiniz. 48 aya kadar vadeli olarak alabileceğiniz Yeni Arabam Kredisi uygun ödeme planları ve uygun faiz oranları ile araç satın almanın en iyi yoludur.

Ayrıca yeni bir araç satın almak ve banka taşıt kredileri ile bu aracınızı satın almak istiyorsanız acele etmemenizi de tavsiye ediyoruz. Bankalar belirli dönemlerde kendi çalışma prensiplerine göre faiz oranlarında büyük indirimler uyguladığı için işinizi aceleye getirmeden bu tür kampanyalı dönemleri yakalamaya çalışabilirsiniz.

Kampanyalı dönemlerde neredeyse %50 oranında uygulanan faiz indirimleri sayesinde mümkün olabilecek en düşük faiz oranları ile taşıt kredisi alabilme şansını yakalayabilirsiniz. Odeabank’ın mevcut olarak düşük tuttuğu faiz oranlarını bu tür kampanyalı dönemlere denk getirirseniz satın alacağınız aracın kredi ödemelerini kendi bütçenize uygun şekilde planlamaya başlayabilir ve düşük faiz oranları ile kredi alabilirsiniz.

3 Yorum

 1. Tuna

  Nisan 24, 2016 at 12:28 pm

  Odeabank araça alıcak kişilere destek olması insanları mutlu etmekte.

 2. Mehmet Ali

  Nisan 24, 2016 at 12:29 pm

  Odeabank yeni nesil araç alıcak kişilere çok güzel destek sunmakta.

 3. Cem

  Nisan 24, 2016 at 12:29 pm

  Odeabank sayesinde yeni aracımı kolaylıkla alabildim.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir