Nasıl Daha Kolay Kredi Alabilirim?


Düşük faizli kredi veren bankalar

Bundan 10 sene önce bankalardan kredi kartı alabilmek için büyük şirket sahibi olmak gerekirken bugün bankalar sadece tek bir kısa mesajla müşterilerine kredi kullandırmakta ve kredi kartı verebilmek için adeta yalvarmaktadır. 10 yıl içinde büyük bir gelişim gösteren bankacılık sektörü özellikle de kredilendirme hizmetleri sayesinde rekor karlara imza atabilmektedir.

Kolay Kredi Veren Bankalar 

Bankalar kredi kullandırma konusunda birbirleri ile yarışmaya devam ederken yine de bazı bankalar diğer bankalara oranla daha zor kredi onayı verebilmektedir. Özellikle de son derece düşük kredi faiz oranları uygulayan bankalardan kredi kullanmak daha zordur. Ancak yüksek kredi faiz oranları uygulayan bankalar çok daha kolay kredi verebilmektedir. Özellikle de kredi notuna göre kredi faiz oranı uygulayan bankalar düşük kredi notu olan kişilere kredi verebilmektedir.

Düşük Kredi Notu Olanlara Kredi Veren Bankalar 

En kolay kredi veren bankalar arasında ilk sıralarda yer alan Aktif Bank N kolay kredi paketi ile kredi notu düşüklere kredi onayı vermektedir.

Bunun için Aktif Bank internet sitesi üzerinden kredi başvuru formu doldurmanız yeterlidir. Aktif Bank kredi başvuru sonucu başvurunuz esnasında yazmış olduğunuz cep telefonu numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Kredinizin onaylanması durumunda kredinizi yollanan bankamatik kartı ile tüm ATM’lerden ya da PTT şubeleri ve Denizbank şubeleri üzerinden kullanmanız mümkündür. Bunun yanı sıra Finansbank, ING Bank ve Odea Bank kolay kredi veren bankalar 2016 sıralamasında yer almaktadır.

5 Yorum

 1. Pekalp

  Ağustos 13, 2016 at 10:22 pm

  Kolay kredi alabilmeniz için kbb puanınızın yüksek olması gerekmektedir.

 2. Pekay

  Ağustos 13, 2016 at 10:22 pm

  Eğer kredi puanınız 1300 üzerindeyse kolaylıkla her bankadan istediğinizde kredi alabilrisiniz.

 3. Pekcan

  Ağustos 13, 2016 at 10:23 pm

  Genellikle kredi alamama sebebiniz kbb puanınızın düşük olmasıdır bunu bilmenizde fayda var.

 4. Pekdemir

  Ağustos 13, 2016 at 10:23 pm

  Bankaların genel sistemi olan kredi puanlaması düşük olmadığı taktirde kredi kolay çekilir.

 5. Pekel

  Ağustos 13, 2016 at 10:24 pm

  Kredi notunuza göre kredi verilmektedir kredi notunuzu findeks üzerinden öğrenebilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir