Kredi Notu Öğrenme İş Bankası


İş Bankası kredi notu sorgulaması için farklı pek çok kanal üzerinden hizmet vermektedir. İş Bankası risk raporu ve Findeks kredi notu sorgulama hizmetinden yararlanmak isteyen kişilerin kullanabilecekleri ilk yöntem İş Bankası internet şubesi üzerinden kredi notu sorgulaması yapmaktır.

Bunun için İş Bankası internet şubesi hesabınıza giriş yaptıktan sonra Kredilerim kategorisine giriş yaparak kredi risk raporu bölümüne tıklamanız yeterli olacaktır. Bankamatikten kredi notu öğrenmek isteyen kişilerin ise İş Bankası bankamatik kartı ile kendilerine en yakın bankamatiği ziyaret ederek kartlarını takarak şifrelerini girdikten sonra ya da kartsız işlem menüsünü seçerek bilgi sorma ve ardından kredi risk raporu tuşuna basmaları yeterli olacaktır.

Kredi notu öğrenme işlemini kullanmak için uygulayabileceğiniz bir diğer üçüncü yöntem ise İşcep hizmetinden yararlanmaktır. İşcep kredi notu öğrenme işlemini gerçekleştirmek için ise yine ilk olarak krediler kategorisine girmek ve ardından kredi risk raporu tuşunu seçmeniz ardından kredi notu ortalamanızı öğrenmeniz mümkündür. İş Bankası kredi notu öğrenme ücreti olarak şubelerde yapılan sorgulamalarda 12,50 lira tahsil edilirken bankamatik ve internetten yapılan kredi notu öğrenme ücreti olarak 8 lira alınmaktadır.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir