Kredi Notu Öğrenme Garanti


Kredi notu artık günümüzde sadece kredi onayı alabilmek için değil aynı zamanda araba ya da ev kiralamak, taksitli alışveriş yapmak gibi farklı pek çok alanda kullanılan son derece önemli bir veridir. Yani borçlanarak alışveriş ya da ticaret yapmak isteyen kişi ya da kurumlar ile ilgili olarak bu tip kararların alınmasında kredi notu ortalamaları baz alınmaktadır.

Bu nedenle kredi notu ortalaması her geçen gün önemini arttırırken kredi notu sorgulaması bankaların internet şubeleri üzerinden de yapılabilmektedir. Kredi notu öğrenme Garanti bankasının internet şubesi üzerinden de yapılmaktadır. Bunun için ilk yapılması gereken Garanti Bankası internet şubesi üzerinden kişinin kendi hesabına giriş yapmasıdır.

Hesabınıza girdikten sonra menüler bölümünden kredi notu sorgulama ve kredi notu risk analizi butonunu tıklamanız durumunda sorgulama yapmanız mümkündür. Garanti Bankası internet şubesi müşterisi değilseniz bu durumda bankanızın müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak Garanti Bankası internet şubesi üzerinden giriş yapabileceğiniz gibi aynı zamanda dilerseniz Findeks internet sitesi üzerinden de daha düşük ücretlerle Findeks kredi notu sorgulaması yapabilirsiniz.

1 Yorum

  1. sait yolcu

    Aralık 13, 2016 at 3:11 pm

    kredi notumu ögrenmek istiyorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir