Kredi Çıkmayana Kesin Kredi


Bankalardan kredi kullanmak isteyen ancak çeşitli nedenlere bağlı olarak kredi onayı alamayan kişilere kesin kredi onayı veren aracı kurumlarda bulunmaktadır. Kredi çıkmayana kesin kredi onayı veren bu firmalar komisyon karşılığında çalışmakta olup çıkardıkları her krediden belirli oranda komisyon almaktadır.

Kredi Çıkmayanlar Ne Yapmalı?

Öncelikle bankadan kredi alamıyorum diyorsanız ilk yapmanız gereken hemen banka ile irtibata geçerek kredi red nedeni hakkında bilgi edinmektir. Bankaların farklı kredi red nedenleri bulunmakta olup bu nedenin öğrenilmesi çok önemlidir.

Kredi Çıkmaz Demeyin

Bankadan kredi onayı alamayan kişilere sunulan çözümlerden biride kredi çıkma olasılığı olmayan kişilere kredi çıkartan finans kurumlarıdır. Bu kurumların bir bölümü kredi notu yükseltme teknikleri uygulayarak başvuruda bulunan kişilere komisyon karşılığında kredi onayı alırken bir bölümü de senetle borç para verme yolunu tercih etmektedir.

Senetle Borç Para 

Borç para almak isteyen kişilerin sıklıkla tercih ettikleri yöntemlerden biride senetle borç para almaktır. Senetle borç para verenler çoğunlukla tefeciler olduğu için bu kişilerden borç para alırken son derece dikkatli olunması gerekir. Çünkü tefeciden para alma tercihinde bulunan kişilerin bu borçlarını ödeyememeleri durumunda yasa dışı yollardan alacağın tahsili için işlemde bulunulması ağırlıktadır.

2 Yorum

  1. orhan

    Kasım 29, 2016 at 10:29 pm

    acıl kıredi 70 bın tl

  2. CUMHUR

    Mayıs 24, 2017 at 1:58 pm

    acil kredi 10000 devlet memuruyum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir