Kosgeb 2017 – 2018 Faizsiz Kredi Sonuçları


Esnafa 30 bin faizsiz kredi şartları

Yüksek tutarlı ve uzun vadeli kredi kullanmak isteyen kişilerin yaşadıkları en büyük sıkıntılardan biride ödemekle yükümlü tutuldukları için son derece yüksek kredi faizleridir. Özellikle de 120 ay vadeli konut kredisi paketlerinde kişiler nerede ise kullandıkları tutardan çok daha fazlasını faiz olarak ödemektedir. Bu nedenle faizsiz kredi kullanımı büyük önem taşır.

Faizsiz Ev Kredisi 

Bankaların en büyük gelir kalemleri faiz gelirleri olduğu için ne yazık ki faizsiz kredi veren bankalar bunun yerine yüksek kredi masrafları talep etmektedir. Bu nedenle gerçekten faizsiz kredi kullanmak isteyen kişilerin bankalardan uzak durması gerekir.

Hiçbir banka para kazanmadan size kredi kullandırmaz. Ancak günümüzde büyük konut markaları satmak istedikleri yeni projeleri için belirli tutarlar ile sınırlandırmakla beraber faizsiz konut kredisi kullanımına izin vermektedir.

Faizsiz KOSGEB Kredisi 

Avrupa Birliği hibe kredileri ve KOSGEB kredileri de gerçekten faizsiz kredi paketleri arasında bulunmaktadır. Ancak bu krediler kişilerin borçlarını ödemelerini sağlamak amacı ile değil de daha ziyade esnafın desteklenmesi, ev hanımlarının çalışma hayatına atılmasını sağlamak gibi ticari amaçlar için kullandırılmaktadır.

Kosgeb Faizsiz Kredi Sonuçları

Kosgeb üzerinde faizsiz kredi başvurusu yaptıktan  sonra başvuru sonuçları cep telefonunuza sms ve vermiş olduğunuz mailinize mail olarak gönderilmektedir. Kosgeb başvuru sonuçları maksimum 2 ay içersinde gelmektedir.

4 Yorum

 1. Hesna

  Ağustos 12, 2016 at 11:51 am

  Faizsiz hiç bir banka kredi vermez. Bunun yerine düşük faizli kredi araştırması yapmalısınız.

 2. Heves

  Ağustos 12, 2016 at 11:51 am

  Bankaların gelir kaynakları zaten faizdir bu yüzden faizsiz vermezler krediyi.

 3. Hevin

  Ağustos 12, 2016 at 11:52 am

  Faizsiz kredi yerine düşük faizli krediler hesaplamalısınız.

 4. Hicran

  Ağustos 12, 2016 at 11:52 am

  Bankalar ellerindeki parayı katlayabilmek için faiz uygularlar bu yüzden faizsiz kredi vermezler.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir