Kesin Kredi Veren Bankalar


Kredi kullanmak isteyen kişilerin tereddüt yaşadıkları konulardan biride kesin kredi onayı alıp almayacaklarıdır. Özellikle de düşük kredi notu ortalaması olan kişilerin kredi onayı almaları zorlaşmaktadır. Bu nedenle tereddüde düşen kişilerin kesin kredi veren bankalar üzerinden kredi başvurusunda bulunmaları çok daha doğru olacaktır.

Kesin Kredi Almak 

Kesin kredi onayı almak isteyen kişilerin yapmaları gereken altın teminatlı kredi başvurusunda bulunmaktır. Bunun dışında kalan tüm kredi paketleri ve kredi başvurularında kesin kredi kullandırılıp kullandırılmayacağı konusunda bir teminat verilmesi söz konusu olmamaktadır.

Bunun nedeni altının çok kolay bir şekilde nakit paraya çevrilmesi ve bankanın sıfır risk üstlenmesidir. Bu sayede bankalar kesin kredi onayı vererek müşterilerinin kredi taleplerini aynı gün sonuçlandırmaktadır.

Kredi Kullanmak İstiyorum 

Maaşı olmayana kredi kullandırımı kesinlikle söz konusu değildir. Bu nedenle kredi kullanmak istiyorum diyen kişilerin mutlaka gelir belgesi sunmaları ya da maaş yazısı ile kredi başvurusunda bulunmaları gerekir. Bunun haricinde çalışmayanlara kredi verilmesi konusunda bankaların kesin uygulamaları bulunduğu için kredi kullanımı kesinlikle mümkün olmaz. Aynı nedene bağlı olarak ev hanımlarına kredi verilmesi de söz konusu olmamaktadır. Bunun haricinde kalan kişilerin ise kolay kredi veren bankalar üzerinden başvuruda bulunmaları durumunda kredi onayı almaları mümkündür.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir