Kamu Çalışanlarına Özel Banka Kredileri


Bankaların kredi kullandırma politikalarında değer verdikleri en büyük kriterlerden biride kredi başvurusunda bulunun kişinin çalışma durumu, çalışma süresi ve çalışma statüsüdür. Bu kriterlerde artı değerler arttıkça kredi kullanma şansı da artar.

Kamu Çalışanlarına Özel Kredi 

Kamu çalışanlarının işten  çıkarılma ve çıkma risklerinin özel sektör çalışanlarına oranla çok daha düşük olması bankaların kamu çalışanlarına kredi kullandırma konusunda daha istekli olmalarına neden olmaktadır. Kamu çalışanlarına kredi 2016 kampanyalarında bankalar adeta birbirleri ile büyük bir yarış içinde yola devam etmeyi sürdürüyor.

Kamu Kredi Başvurusu 

Sunulan pek çok kredi kampanyası bulunduğu için kamu çalışanlarının kredi başvuru formu doldurmadan önce mutlaka kredi karşılaştırma siteleri üzerinden tüm teklifleri incelemeleri önerilmektedir. Bu siteler farklı onlarca bankanın kredi teklifini aynı sayfada görmenizi sağlaması açısından çok daha kolay bir şekilde en uygun kredi veren bankalar arasından seçimde bulunmanızı sağlayacaktır.

Kamu Kredisi Veren Bankalar 

Hem kamu bankaları hem de özel bankalar tarafından kamu çalışanlarına yönelik özel ihtiyaç kredisi fırsatları sunulmaktadır. Kamuya özel kredi kampanyaları sayesinde daha düşük kredi faiz oranları sunulurken Özellikle Vakıfbank kamu kredisi ve Ziraat Bankası kamu kredisi seçeneklerinde oldukça düşük faiz oranları uygulanmaktadır. Kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi 2016 kampanyalarına ek olarak kamu çalışanlarına konut kredisi faiz oranlarında da son derece uygun koşullar sunulmaktadır.

5 Yorum

 1. Latife

  Ağustos 12, 2016 at 9:55 pm

  Ziraat bankası düşük faiz oranları uygulanmaktadır. Tercih edebilirsiniz.

 2. Mihrican

  Ağustos 12, 2016 at 9:55 pm

  Kamu çalışanları için en düşük faizleri yeni araştırmama göre vakıfbank vermektedir.

 3. Mihrinaz

  Ağustos 12, 2016 at 9:55 pm

  Ziraat bankası ve vakıfbank en çok destek olan bankalardır ve faiz oranları çok iyi denilebilir.

 4. Mihrinur

  Ağustos 12, 2016 at 9:56 pm

  Bankaların bir çoğu kamu çalışanlarına özel faiz oranı uygulaması yapmaktadır bu yüzden iyi araştırmalısınız.

 5. Mimoza

  Ağustos 12, 2016 at 9:56 pm

  Bankalar arasında oluşan rekabetten yararlanarak en düşük faizi veren bankayı bulmanızda fayda var.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir