İş Bankası SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?


Türkiye’nin en güçlü ve özel bankaları arasında yer alan İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyaları ile adından söz ettirmeye devam ediyor. İş Bankası yılbaşı kredi kampanyası ile müşterilerine oldukça cazip ihtiyaç kredisi faiz oranları sunarken yine çeşitli ihtiyaç kredisi kampanyaları ile müşterilerine kendilerine en uygun olan kredi paketini belirlemeleri için de fırsat veriyor.

2 Şubat 2016 tarihine kadar geçerli olan İş Bankası yeni yıl kredisi kampanyasında yüzde 1,38 faiz oranı sunulurken aynı zamanda 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullandırılıyor. İş Bankası kredi başvurusu için ise müşterileri için şubeden başvuru zorunluluğunu ortadan kaldırıyor ve SMS kredi başvurusu için özel bir imkan sağlıyor. Banka isteyen müşterilerine internetten kredi başvurusu için olanak sağlarken isteyen müşterileri için ise İş Bankası SMS kredi başvurusu için özel bir alt yapı sunuyor.

Sizde İş Bankası ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız hemen cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne büyük harflerle NAKİT yazdıktan sonra kimlik numarası, çekmek istediğiniz kredi tutarı ve aylık gelir belgenizi de ekleyerek oluşturduğunuz kısa mesajı 4402 numarasına gönderebilirsiniz. İş Bankası SMS kredi başvurusu yaptıktan sonra banka sadece dakikalar içerisinde kredi başvuru sonucunu gönderecektir. İş Bankası kredi başvuru sonucu olumlu sonuçlanan adaylara kredi ön onayı verilmekte olup İş Bankası ihtiyaç kredisi başvuru evrakları ile şubenin ziyaret edilmesi halinde kredi kullandırımı tamamlanmaktadır.

3 Yorum

 1. Tolga

  Nisan 26, 2016 at 12:56 pm

  İş bankası bu konuda en hızlı iletişim kaynaklarından bir tanesidir ve cevabınızı hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

 2. Yusuf

  Nisan 26, 2016 at 12:57 pm

  İş bankasının faiz oranları diğer bankalara göre daha yüksektir ve en zor kredi veren bankların başlarında gelmektedir.

 3. Güler

  Nisan 26, 2016 at 12:58 pm

  Çok basit bir işlem sonucunda kolaylıkla kredi başvurusu yapılabilir. Sadece tek bir sms ile başvurunuzu yapıp cevabınızı çok kısa sürede alabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir