İninal Kart Nedir, Para Çekme Nasıl Yapılır?


İnternetten alışveriş yapmak isteyen ancak kredi kartı bilgilerinin çalınma riskinden korkan ya da güvenilir bir kredi kartı kullanmak isteyen kişileri için özenle geliştirilen İninal Kart hem internet alıverişlerinde hem de mağaza alışverişlerinde kullanılabilen yeni bir ödeme sistemidir.

İninal Kart Nereden Alınır?

Bu sistemde kartınıza para yükler ve bu para tutarınca kredi kartı ödemesinin kabul edildiği her yerde özgürce alışveriş yaparsanız. İninal kart almak için PTT şubeleri, Teknosa, D&R ve Migros başta olmak üzere anlaşmalı binlerce satış noktasından yararlanabilirsiniz. İninal kart ücreti olarak ise bir defaya mahsus ilk alışta 5 lira tahsil edilmektedir.

İninal Kart Para Yükleme 

İninal kartınıza para yüklemek istediğiniz anda tüm PTT şubeleri üzerinden para yükleyebileceğiniz gibi aynı zamanda ING ATM ağı üzerinden ve Migros mağazalarından yararlanmanız mümkündür.

İninal Kartın Avantajları Nelerdir?

İninal kart kullanıcılarına sunulan en büyük avantaj kesinlikle belirli bir limitin kullanımına izin verilmesi ve bu sayede daha güvenilir alışveriş sunmasıdır. Örneğin internetten fiyatı 2 bin lira olan bir cep telefonu almak istiyorsunuz bunun için hemen kartınıza 2 bin lira yükleyerek alışverişinizi tamamlamanız yeterli olacaktır.

Bu sayede yüksek limitli kredi kartı bilgilerinizi riske atmamış olur ve güvenilir internet alışverişi yapabilirsiniz. Yine çocuğunuza para vererek onun üzerinde nakit para taşıma riski yüklenmesine neden olmadan haftalık harçlığını kartına yükleyerek güvenle harcamalarını gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz.

5 Yorum

 1. Olgun

  Ağustos 13, 2016 at 9:51 pm

  İninal kartınızı kolaylıkla ve her hangi bir ücret ödemeden ptt’den alabilrisiniz.

 2. Olgun

  Ağustos 13, 2016 at 9:52 pm

  Günümüzde kullanımı oldukça artan ininal kart artık migros’ta güzel kampanyalar yapılmakta.

 3. Oltun

  Ağustos 13, 2016 at 9:52 pm

  Dediğiniz gibi yapıp ininal kartımı teknosa’dan aldım ve kampanyaları oldukça güzel.

 4. Onat

  Ağustos 13, 2016 at 9:53 pm

  Yüklediğimiz kadar harcıyabiliyor olmamız oldukça güzel bunun sebebi kredi kartıyla alışveriş yapmaktan korkmamız.

 5. Onay

  Ağustos 13, 2016 at 9:54 pm

  İninal kart kullanıcı olarak verebileceğim en güzel tavsiye yüklediğiniz kadarını harcıyabiliyor ve kredi kartı olarak kullanabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir