ING Bank Tekno KrediUygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile kredi veren ING Bank, şimdi de Tekno Kredi kampanyasını sunuyor. Teknosa ile yaptığı iş birliği çerçevesinde, Teknosa’dan yüklü miktarda alışveriş yapmak isteyen tüketiciler ING Bank’tan kredi alabiliyorlar. Komisyonsuz ve kredi masrafsız Teknosa’dan kredi kartı olmadan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
Teknosa’dan yapacağınız 750 TL ile 15000 TL arasındaki alışverişleriniz için siz de ING Bank Tekno Kredi kampanyasını tercih edebilirsiniz. Teknosa mağazasında alışveriş sırasında, mağaza satış temsilcisi ile başvurunuzu SMS ile yaparak masrafsız kredi kullanabilirsiniz Başvurularınızı yapmadan önce alışveriş yaparken Teknosa mağazalarından bir Nakit Kart almalısınız. Zaten siz alışveriş yaparken kredi kullanmak istediğinizde mağaza size bu kartı verecektir. Daha sonra, başvurunuzu TC kimlik numaranızı ve başvuru kodunu 2229’a SMS gönderin. Eğer başvurunuz olumlu sonuçlanırsa, Teknosa’dan 15.000 TL’ye kadar yapacağınız tüm alışverişler için ING Bank tekno kredi seçeneğinden yararlanabilirsiniz.
Örneğin bu kampanya kapsamında ING Bank’tan 5000 TL kredi başvurusu yaptınız ancak mağazadan 4500 TL tutarında alışveriş yaptınız. Kalan 500 TL, bankanın parayı yatırdığı ve Teknosa mağazalarının size verdiği nakit kartınızda kalır ve bu parayı dilerseniz çekebilir dilerseniz de diğer mağazalardaki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Teknosa ve ING Bank’ın ortaklığında gerçekleşen Tekno Kredi kampanyası kapsamında alacağınız krediyi, toplamda 36 taksit olarak geri ödeyebilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir