ING Bank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası


kredi notu ingbank

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen ancak ödemelerine bir süre ara vermek isteyen kişiler için özenle hazırlanan ve “molalı kredi kampanyası” adı ile kullanıma sunulan İNG Bank ihtiyaç kredisi kampanyası ile sizde ihtiyaçlarınızı hemen giderebilirsiniz. Üstelik kredinizi hemen bugün kullanarak ihtiyaç duyduğunuz paraya hemen kavuşurken ödemelerinizi ise 36 aya kadar vadelendirebilir ve dilerseniz ilk taksit ödemenizi 3 ay erteleyebilirsiniz.

Şimdi al Nisan’da ödemeye başla kampanyası ile ihtiyaç kredisi kullanan kişiler kredilerini şimdi kullanırken ödemelerini dilerlerse Nisan ayına kadar erteleme hakkına kavuşuyor. İNG Bank ihtiyaç kredisi başvurusu için 18 yaşını doldurmuş olmak ve belgelenebilir aylık gelire sahip olunması yeterli oluyor. Kredi başvuru formu dolduran kişilerin kredi değerlendirmesi yapılıyor ve kredi notu yüksek olan kişilerin kredi kullandırımları gerçekleştiriliyor.

Kampanya kapsamında ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,39 seviyesine çekilirken 100 bin liraya kadar kredi kullanımına izin verilmektedir. ING Bank ertelemeli kredi başvurusu için hemen kimlik belgeniz ve aylık gelirinizi gösteren belgeniz ile en yakın ING Bank şubesini ziyaret edebileceğiniz gibi aynı zamanda ING Bank ATM’leri üzerinden de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

3 Yorum

 1. Muzzeyen

  Nisan 26, 2016 at 10:39 am

  3 Ay ertelemeli kredi sayesinde kendimi zora düşürmeden kolaylıkla ödeme yapmaya başladım ve şuandada ödemeye devam ediyorum bu tarz kampanyaları bankaların hepsinin yapması gayet iyi olacaktır.

 2. Hayrullah

  Nisan 26, 2016 at 10:40 am

  3 Ay kredimi erteledim ve bu sırada parasını kenarı atarak zorlanmadan ödemeye başladım. Bu sayede Kbb puanımda herhangi bir sıkıntı olmasını engellemiş oldum.

 3. Hasan

  Nisan 26, 2016 at 10:41 am

  Ertelemiş olduğum kredimi bu sürede parasını biriktirdim ve kolaylıkla ödemelerimi yaptım bu tarz işlemleri tüm bankaların yapması insanlara kolaylık sağlayacaktır.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir