Günde 12 TL’ye 10 Bin Lira Kredi Yapı Kredi İle Geliyor


Düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyaları ile adından söz ettirmeye devam eden Yapı Kredi Bankası şimdi günde sadece 12 lira ödeyerek 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanımına olanak sağlıyor. Kredi kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin Yapı Kredi şubeleri üzerinden kredi başvuru formu doldurma imkanı bulunuyor.

36 Ay Vadeli 10000 TL ihtiyaç Kredisi 

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilere Yapı Kredi 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sağlarken aynı zamanda 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin ise günlük ödemesi sadece 12 lira oluyor. Yapı Kredi internet şubesi kullanıcıları şubeye gitmeden hemen kendilerine tanımlanan hazır kredi limitlerini kullanabiliyorlar.

Bankaya gitmeden kredi kullanmak isteyen kişiler Yapı Kredi cep şubesi ve Yapı Kredi internet şubesi üzerinden krediler bölümüne giriş yapılarak o alandan kredilerini kullanabiliyorlar. Yine Yapı Kredi SMS kredi hattı üzerinden de kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Bu şekilde yapılan kredi başvurularında kişinin kredi başvurusunun olumlu sonuçlanması halinde aynı cep telefonu numarasına kredi ön onayı mesajı gönderiliyor ve bu mesaj ile şubeyi şahsen ziyaret ederek kredinizi hemen kullanabiliyorsunuz.

4 Yorum

 1. Arsu

  Ağustos 11, 2016 at 9:57 pm

  Günlük 12 TL oldukça güzel bir rakam ve 10 Bin TL Kredi hemen hemen herkesin ihtiyacı olan bir rakam.

 2. Arsun

  Ağustos 11, 2016 at 9:58 pm

  Yapı kredi bankası güzel bir çalışma yapması hoşuma gitti. Kredi kullanmayı düşünenler için iyi bir fırsat.

 3. Arzu

  Ağustos 11, 2016 at 9:59 pm

  Faiz oranı oldukça güzel ihtiyaç kredisi gibi olması ve vadesinin de iyi olmasından dolayı bu yılki kredi tercihim bu olucak.

 4. Arzucan

  Ağustos 11, 2016 at 9:59 pm

  36 Ay boyunca günlük 12 TL insanı düşündürüyor fakat faiz oranından dolayı insanını ilgisini çekiyor.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir