Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar 2016


Bu yazımızda sizlere ” Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar ” konusunu incelicez. Kredi kartı başvurusunda bulunmak isteyen kişilerden bankaların istedikleri bazı kriterler bulunmaktadır. Bunlardan ilki kişinin mutlaka gelir belgesinin bulunmasıdır. Burada kişilerin ikileme düşmelerine neden olan en önemli faktör bankaların düzenlemiş oldukları dönemsel kampanyalar ile gelir belgesiz kredi kartı vermesidir.

Ancak burada banka kredi kartı almak istiyorum diyen müşterisinden gelir belgesini getirmesini istememektedir. Çünkü Kredi Kayıt Bürosu tarafından oluşturulan ortak ekran üzerinden sadece kimlik numarası ile yapılan sorgulama ile sürekli güncellenen bu tip bilgilere bankalar çok kolay bir şekilde ulaşabilmektedir.

Yani gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar burada müşterilerine gelir belgesi olmadan da kredi kartı vermemekte sadece bu belgenin ibraz edilmesine gerek görmemektedir. Çalışmayana kredi kartı verilmeyeceği gibi bu nedenle üniversite öğrencilerine kredi kartı verilmesi konusunda da mutlak suretle aylık düzenli bir gelire sahip olmaları istenmektedir.

3 Yorum

 1. Kübra

  Nisan 24, 2016 at 2:33 pm

  Bankalarla görüşüp gelir belgesiz kredi alabiliyor olmak gayet iyi.

 2. aslı

  Nisan 24, 2016 at 2:33 pm

  Gelir belgesiz kredi kullanmak riskli fakat bazende çok ihtiyaç anında gayet iyi.

 3. Büşra

  Nisan 24, 2016 at 2:34 pm

  Bazı bankaların bu imkanı vermesi insanların işine gelmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir