Garanti Bankası Kredi Başvuru Yöntemleri


İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin en çok tercih ettikleri bankalar arasında yer alan Garanti Bankası kredi başvurusu için müşterilerine pek çok kolaylık sağlamaktadır. Farklı pek çok kredi başvuru yöntemleri sunan banka bu sayede kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda rahat bir şekilde kredi kullanabilmenize olanak sağlamaktadır.

Garanti Bankası SMS Kredi Başvurusu

Kısa mesajla kredi başvurusunda bulunmak isteyen müşterileri için Garanti Bankası SMS kredi başvuru hizmetini sunan banka ihtiyaç kredisi başvurusu için büyük kolaylıklar sunmaktadır. Üstelik bu yöntem ile başvuruda bulunan kişilerin Garanti Bankası kredi başvuru sonucu aynı cep telefonuna dakikalar içerisinde yine kısa mesaj ile gönderilmektedir.

Garanti Bankası SMS ile kredi kullanmak isteyen kişilerin önce kimlik numaralarını, ardından bir boşluk bırakarak kullanmak istedikleri kredi tutarını ve aylık belgelenebilir gelir tutarlarını yine bir boşluk bıraktıktan sonra Garanti SMS kredi numarası olan 3390 numarasına göndermeleri yeterli olacaktır.

Garanti Facebook Kredisi 

Garanti Bankası facebook kredisi ile çok daha düşük kredi faiz oranları üzerinden kredi kullanımına olanak sağlamaktadır. Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan banka Garanti Bankası şubeleri üzerinden yapılan başvurulardan çok daha düşük ihtiyaç kredisi faiz oranları uygulamaktadır. Bu iki kanalın yanı sıra Garanti Bankası anında kredi kampanyasının yürütüldüğü Garanti Bankası internet sitesi, Garanti Bankası internet şubesi ve Garanti Bankası cep şubesi üzerinden de kredi başvuru işlemlerinizi yapmanız mümkündür.

5 Yorum

 1. Mahsun

  Ağustos 13, 2016 at 8:47 pm

  Garanti bankasın Türkiye’nin neredeyse en kolay kredi veren bankası olduğunu düşünüyorum.

 2. Malik

  Ağustos 13, 2016 at 8:48 pm

  Garanti bankasının internet bankacılığını kullanıyorsanız kolaylıkla oradan başvurabilirsiniz.

 3. Maksut

  Ağustos 13, 2016 at 8:48 pm

  Garanti bankasının her hangi bir şubesine giderek bireysel müşteri temsilcisinden başvuruda bulunabilirsiniz.

 4. Mansur

  Ağustos 13, 2016 at 8:49 pm

  Bankanın internet sitesine girerek kolaylıkla başvurda bulunabilirsiniz anınada cevap veriyorlar.

 5. Mazhar

  Ağustos 13, 2016 at 8:49 pm

  Garanti bankasının güncel kampanyalarını takip ederek Sms yöntemiyle başvuru yapılabiliyor.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir