Garanti Bankası Konut Kredisi Yeni Yıl Kampanyası


Konut kredisi veren bankalar arasında sunduğu özel kampanyaları ile öne çıkmayı başaran Garanti Bankası yeni yıl kampanyası ile çok daha uygun koşullarda konut kredisi kullanmanıza olanak sağlıyor. Konut kredisi faiz oranları için indirim uygulayan banka aynı zamanda Garanti kredi kartı kullanan müşterilerine 300 TL bonus yüklemesinde bulunuyor.

Garanti Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı Kaç?

Dönemsel kampanyalar ile Garanti Bankası konut kredisi faiz indirimi uygulamaya devam ederken şu anda geçerli olan konut kredisi faiz oranı olarak yüzde 1,05 seviyesi uygulanmaktadır.

120 Ay Vadeli 100 Bin TL Kredi 

Yılbaşı konut kredisi kampanyaları ile yeni yıla çok daha avantajlı koşullar altında yeni evinizde girmenize olanak sağlanıyor. Yeni yıl konut kredisi kullanmak isteyen kişilere Garanti Bankası konut kredisi paketinde 100 bin lira konut kredisi kullanmaları durumunda 120 ay vadeli konut kredisi seçeneğinde aylık 1.469 liralık ödeme seçeneği ile kredi onayı veriyor.

Garanti Bankası Konut Kredisi Ücretleri 

Garanti Bankası konut kredisi ipotek ücreti olarak 160 lira tahsil ediliyor. Buna ek olarak Garanti konut kredisi dosya masrafı olarak 500 lira, Garanti Bankası konut kredisi ekspertiz ücreti olarak ise 750 lira talep ediyor.

Garanti Bankası 60 Ay Vadeli Konut Kredisi 

Konut kredisi vadesini kısaltarak daha düşük faiz oranından yararlanmak isteyen kişilere yönelik olarak sunulan 60 ay vadeli konut kredisi paketinde Garanti konut kredisi faiz oranı yüzde 0,95 seviyesine çekiliyor. Aylık ödeme tutarı 2 bin 194 liraya çıkarken toplamda yapılacak olan konut kredisi geri ödemi büyük oranda düşürüyor.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir