Findeks Kredi Notu Öğrenme


Findex Kredi Notu Öğrenme


Findeks kredi notu öğrenmek istiyorsanız ilk olarak sistemi tam olarak anlayın ve sonrasında kredi notunuzu öğrenmek için siteye giriş yaparak dilerseniz üye olup ödemeyi yapıp öğrenmeye başlayabilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlara sizlere kredi notunuzu söyleyen bu firma, birçok banka ile yani halin hazırda 9 ayrı banka ile çalışarak sizlere kredi notunuzu sunmakta yardımcı oluyor. Bu uygulama birçok bankadan ya da kuruluşlardan öğrenebiliyor ama Findeks sizlere daha birçok farklı hizmette sunarak ve en önemlisi ekonomik bir ücret sunarak en popüler olmayı çok kısa sürede başardı.

Findeks kredi notu öğrenmek için ne yapmak gerekir

İlk olarak firmanın resmi web adresinize giriş yapacaksınız ve sonrasında ise sizlere sunulan paketlerden birini satın alarak kredi notunuzu öğrenmeye ya da destek alarak daha birçok özel bilgilere ulaşabilirsiniz. Bugün bizler sizler için sadece kredi notu öğrenmeniz için yapılacakları aktarıyor olacağız. Birkaç adım ile kolayca üye olacak, bilgilerinizi verecek ve sonrasında ise Findeks kredi notu öğrenmeniz saniyeler içinde gerçekleşmiş olacaktır.

Findeks kredi notu gerçek sonuçları verir mi?

Findeks kredi notu öğrenmek isteyenlerin aklında ki ilk soru, bu firma doğru bilgileri veriyor mu oluyor. Firma banka ile yaptığı ortak çalışmalar ile sizlere hem güncel hem de en doğru bilgileri sunmuş oluyor. Yani sizlere sunulan kredi notunuzu firma ortalama ya da tahmini olarak sunmuyor. Dolayısı ile sizlerde firmadan size sunulacak raporu incelediğinizde bunların online banka kredi notu bilgileri olduğuna inanabilirsiniz.

Findeks kredi notu öğrenme ücreti

Findeks kredi notu öğrenme ücreti oldukça makul bir şekilde sizlere sunuluyor. Şuanda sadece 4 liraya bu bilginin sunulması herkesin kolaylıkla kredi notunu öğrenmesi için fırsat vermiş olacaktır. Kredi kartınız ile kolayca ödeme yapabilir ve ödemeniz başarı ile yapıldıktan sonra sizlere Findex kredi notunuz sunuluyor olacak.

Kredi notu neden öğrenilir?

Kredi notumu neden öğreneyim diye merak edebilirsiniz? Genellikle kredi çekmek isteyenler büyük bir korku ile endişe ile bankalara başvuru yaparlar. Acaba bu kredi çıkar mı a da istediğim meblağ verilir mi gibi şüpheler her zaman olur. Özellikle bir yatırım yapmak istiyorsunuz ama bankanın size yardımcı olup olmayacağını bilemiyorsanız daha doğrusu kredi notunuzu merak ediyorsanız ilk olarak bunu öğrenmeniz daha doğru olacaktır. Oldukça kötü bir banka kredi notu, zaten sizin boşuna plan yapmamanızı ve öncelikle bankaya başvuru yapmanızı önermiş olacak. Dolayısı ile vakit kaybetmek istemeyenler ya da önceden kredi notu düşük olup acaba benim kredi notum yükseldi mi diye merak edenler için en ideal tercih olacaktır.

Kredi notunu öğrenerek sizlerde bankalardan ne kadar kredi kullanabileceğinizi önceden tahmin edebilirsiniz.

Kredi notu öğrenmek istediğinizde bilgilerinizi tam olarak doğru verdiğinize emin olunuz. Aksi halde tc numaranızı yanlış yapmanız, kredi notunuzun bulunmamasına neden olacaktır. Sizlerde hem kimlik bilgilerinizi hem de tc numaranızı ileterek kısa bir analiz sonrası kredi notu risk raporunuz sizlere sunuluyor olacak. Dilediğiniz zaman analiz yapabilir ve sizlerde kendinize ait kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Belirli periyotlarda öğrenerek kredi notunuzun yükselip yükselmediğini ya da azalıp azalmadığını gözlemleyebilirsiniz. Bu bilgiler tamamen bankaların sizler için verdiği bir değerlendirmedir ve firma sizler için bir genelleme yapmaktadır. Findeks Kredi Notu Öğrenmek için kısaca birkaç dakika da hızlı bir şekilde bilgilerinizi girerek öğrenebilecek ve ortalama 4 lira civarında ise bir ücret ödemiş olacaksınız.

15 Yorum

 1. dursun kaya

  Eylül 4, 2015 at 7:02 am

  kredi notunu tam hangi adresten sorguluyoruz

  • Kredi Notu

   Eylül 11, 2015 at 6:26 am

   Merhabalar,

   findeks.com

   üzerinden kredi notu sorgulayabilirsiniz.

 2. fatma

  Ekim 17, 2015 at 12:44 pm

  Çok teşekkür ederiz, bu bilgileri bulmak kolay değil. Hepsini derleyip bir araya getirmişsiniz. Sistemi tam olarak anlayabilmek için yazınız ideal.

 3. Kübra

  Ekim 17, 2015 at 12:45 pm

  Bu faydalı bilgiler için teşekkür ediyor başarılarınızın devamını diliyorum çok çok faydalı bir yazıdıydı Emeğinize teşekkürler. Böyle işlerin devamını bekliyoruz.

 4. Kübra

  Ekim 17, 2015 at 12:46 pm

  Sayenizde banka işlerinden nefret eden ben bile Yazınızı hayranlıkla okudum yazar arkadaşları tebrik ediyorum kredi bilgilerini merak edenler için ideal.

 5. Aylin

  Ekim 17, 2015 at 1:34 pm

  Kredi notumu hemen öğrenmek isterdim ancak -her ne kadar 4 TL çok olmasa da- notumu ücretsiz olarak öğrenmeyi tercih ederdim.

 6. fatma

  Ekim 17, 2015 at 2:11 pm

  faydalı bir yazı gerçekten… emeğinize çok teşekkür ediyorum banka kredi notları ile ilgili pek bilgim yoktu ve sayenizde öğrenmiş oldum.

 7. Yağıbol

  Ekim 17, 2015 at 5:24 pm

  4 tl karşılığın kredi öğrenmek değil de,internet üzerinden o 4 tl’yi yatırmak için bir interaktif bir banka hesabı ya da kredi kartı gerekli sanırım.

 8. hande

  Ekim 17, 2015 at 8:53 pm

  kredi notunu internetten öğrenmek çok büyük kolaylık. sadece kredi notunu öğrenmek için bankaya gitmek saatlerce gişede sıra beklemek büyük sıkıntı. üstelik haftaiçi iş saatlerinde insanlar genellikle çalışıyorlar.

 9. Aktan

  Ağustos 11, 2016 at 12:23 am

  Findex üzerinden ilk olarak ücretsiz sorgulama yapılabiliyor.

 10. Ali

  Ağustos 11, 2016 at 12:24 am

  Findex kredi notunuzu ilk seferde ücretsiz sorgulayabilirsiniz fakat güncellemeler için ücret talep ediyor.

 11. Alican

  Ağustos 11, 2016 at 12:24 am

  Bankalar genel puanlama sistemi için çok basit bir şekilde üye olarak öğrenebiliyorsunuz.

 12. Alkan

  Ağustos 11, 2016 at 12:25 am

  Banka kredi puanınızı en kolay öğrenebileceğiniz yöntemdir findex tavsiye edebiliriz.

 13. Alp

  Ağustos 11, 2016 at 12:25 am

  findex notunuz düşükse eğer sitede bulunan uzmanlardan destek alarak yükseltebilirsiniz.

 14. ahmet

  Ocak 6, 2017 at 8:24 pm

  findex kredi notunu öğrenmek artık zor bunun için yol göster misiniz?

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir