Finansbank 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi Kampanyası 2016


finansbank kredi notu

Bayram tadında bayram gibi bir bayram yaşamak isteyenlere son derece cazip kredi kampanyaları sunan Finansbank 3 ay ertelemeli bayram kredisi ile rakiplerinin bir adım önüne geçmeyi başarıyor. 19 Eylül 2016 tarihine kadar kredi başvurusunda bulunulmasına izin veren banka Eylül ayında ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanan müşterilerine ödemelerini Aralık ayına kadar erteleme hakkı sağlarken bu sayede daha kolay ödeme imkanı sağlanmaktadır.

Gerçekten bayram gibi bir bayram yaşamak isteyen kişilere destek olan Finansbank bayram kredisi kampanyaları ile bu hayallerin gerçeğe dönüştürülmesini mümkün kılmaktadır. 36 ay vadeli 10 bin lira bayram kredisi kullanmak isteyen müşterilerinden sadece 52,50 lira kredi dosya masrafı talep eden banka müşterilerinin kredi notu ortalamasına göre değişen kredi faiz oranları uygulamaktadır.

Yüksek kredi notu ortalaması olan kişilere uygulanan Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1.20 seviyesine çekilirken düşük kredi notu ortalaması olan kişilerin bayram kredisi başvurusunda bulunmaları durumunda yüzde 1.63 seviyesinden kredi kullandırımı gerçekleştirilmektedir. Yani yüksek kredi notu olan kişi 36 ay vadeli 10 bin lira kredi kullanan kişinin aylık ödemesi 358 lira olurken düşük kredi notu ortalaması olan kişinin aylık ödemesi 390 lira seviyesine kadar yükselmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir