Faizsiz Kredi Veren Bankalar


Faizsiz Kredi Veren Bankalar


Bankalardan kredi kullanmak istediğinizde en büyük sorun olan bankaların faiz oranlarıdır.Bugünkü konumuzda sizlere ” Faizsiz Kredi Veren Bankalar ” listeyecegiz.Bazı bankalar kendi içlerinde sıfır faizli olarak kredi kullandırma imkanlarına sahiptirler sizlerde bu bankalar üzerinden kredi kullanarak faizsiz kredi kullanabilirsiniz.

Fakat faizsiz yani sıfır faizli kredi kullanabilmeniz için öncelikle kredi notunuzun yüksek olması gereklidir, aksi takdirde kredi kullanamazsınız.

Denizbank Sıfır Faizli Kredi İmkanı

Faizsiz kredi veren bankalarından biriside denizbank’dır. Denizbank sizlere 9 aylık vade oranı ile 3000 tl ye kadar kredilerde sıfır faizli olarak kredi kullanma imkanı sunuyor.Sizlerde denizbank üzerinden sıfır faizli kredi kullanmak isterseniz size en yakın denizbank şubesinden başvuruda bulunabilirsiniz.

HSBC Sıfır Faizli Kredi İmkanı

Hızlı bir yükseliş gösteren Hsbc özellikle kredi imkanları kredi kullanmak isteyenlerin ilk tercihi haline geliyor.Hsbc 1000 tl ye kadar sıfır faizli kredi imkanları sağlamaktadır.HSBC krediler hakkında detaylı bilgiyi isterseniz hsbc internet bankacılığı ile başvuruda bulunabilir veya bilgi alabilirsiniz.

Bankalar üzerinden 0 faizli kredi kullanmak isterseniz öncelikle sizin adınıza kayıtlı mal miktarınızın veya kredi notunuzun yüksek olması gereklidir.Ayrıca ingbank’ın müşterilerine özel olarak düşük faizli kredi imkanlarıda bulunmaktadır.Sizlerde bu şekilde çok düşük faiz oranları ile kredi kullanabilirsiniz.

3 Yorum

 1. hakan

  Ekim 13, 2015 at 7:24 pm

  Faizsiz Kredi Veren Başka bankalar yokmu?

 2. Gökhan GÜNEŞ

  Ekim 14, 2015 at 8:26 am

  en uygun faizsiz veren bankaların başında bencede nuvo tüm bankalardan teklif alınız

 3. arif

  Ekim 15, 2015 at 11:50 am

  faizsiz kredi veren bankalar yok gibi ama en uygun enparadaki 5000tl ihtiyaç kredisi

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir