Faizsiz Konut Kredisi


Pek çok kişi hayallerini süsleyen ve bankaların verdiği konut kredisi desteği sayesinde kavuşurken ne yazık ki bankalar bu krediler karşılığında son derece yüksek tutarlar tahsil etmektedir. Yükselen konut kredisi faiz oranları insanların sırtındaki bu yükün dahada ağırlaşmasına neden olurken bu yükten kurtulmak isteyen kişiler ise faizsiz konut kredisi kullanmanın yollarını aramaktadır.

Faizsiz konut kredisi kullanmak isteyen kişiler için bankalar uzak durmaları gereken kredi kullandırma kurumlarıdır. Çünkü bankalar en büyük gelir kalemi olarak yüksek kredi faiz oranı uyguladıkları konut kredisi paketlerini görürler. Konut kredisi kullanmak isteyen kişilere uygulanan faiz oranları kişinin 120 ay vadeli konut kredisi kullanması durumunda ne yazık ki toplamda kullandıkları kredi tutarı kadar faiz ödemelerine neden olur.

Bankaların asla faizsiz konut kredisi vermeyeceğini bilmeniz gerekir. Bankadan konut kredisi kullanmak yerine emin evim gibi oluşumlara danışılması ya da Emlak Konut kampanyaları takip edilerek avantajlı kampanyalardan yararlanılması gerekir. Yine büyük inşaat markaları tarafından gerçekleştirilen pek çok proje için kısa vadeli faizsiz konut kredisi kullanımlarına izin verilmektedir.

5 Yorum

 1. Cantek

  Ağustos 11, 2016 at 9:52 pm

  Faizsiz hiç bir banka kredi vermez. Çünkü bankaların kazançları zaten faizlerden sağlamaktalar.

 2. Alkim

  Ağustos 11, 2016 at 9:52 pm

  Bankalar kesinlikle faizsiz kredi vermezler. Emin evim gibi şirketlerden bu tarz imkanlardan yararlanabilirsiniz.

 3. Alpike

  Ağustos 11, 2016 at 9:53 pm

  Bankaların kazanç sebebi faiz’dir. Bu yüzden her hangi bir banka size bu konuda teklif bile sunmaz.

 4. Altin

  Ağustos 11, 2016 at 9:53 pm

  Faizsiz kredi veren banka yoktur fakat düşük faizli kredi veren banka vardır araştırmaları bu konuda yapmanızda fayda vardır.

 5. Alya

  Ağustos 11, 2016 at 9:54 pm

  Bankaların genellinde böyle bir uygulama yoktur o yüzden emin evim gibi kuruluşlardan yararlanmakta fayda vardır.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir