Ev Hanımlarına Kredi Veren BankalarMaaşlı bir çalışan, emekli ya da taşınmaz bir malı olan tüketiciler için bankalardan kredi çekmek de kredi kartı almak da çok kolay. Müşteri portföyünü genişletmek isteyen bankalar, yaptıkları birçok kampanya ve düzenlemeler ile artık öğrenci ve ev hanımlarına kredi imkanı sunuyor. Peki ama nasıl? İhtiyaç kredisi, ev kredisi, taşıt kredisi ya da eğitim kredisi çekmek için artık maaşlı bir çalışan ya da mülk sahibi olmanız gerekmiyor. 3000 TL’den başlayan ihtiyaç kredisi için ev hanımlarına kredi veren bankalar, beraberinde birçok fırsatı da sunuyor. Kredi ödemelerinin sorunsuz olması için genellikle maaşlı çalışanları ya da emeklileri tercih etseler de, artık ev hanımı ve öğrenciler için de kredi seçeneği bulunuyor. Böylece yeni bir mobilya alışverişi ya da diğer ihtiyaçlarınız için artık kendi adınızla kredi kartı sahibi olabilir ya da banka kredisi çekebilirsiniz. 60 aya varan vade seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı karşılarken, geri ödemelerini uygun ödeme koşulları ile ödeyebilirsiniz.

Evin dekorasyonunda değişiklik yapmak, yatak odası mobilyası almak, duvarların rengini değiştirmek ya da bahçeyi yeniden dekore etmek için nakde ihtiyacınız varsa ve ev hanımıysanız, siz de ihtiyaç kredisi kullanan banka müşterileri arasında yer alabilirsiniz. Aile ekonomisine katkı sağlamak isteyen ev kadınları için de artık birçok bankada, ev hanımlarına özel kredi seçeneği sunuluyor. Devlet tarafından verilen imkanlar ile ev kadınlarına destek çıkan bankalar, ertelenmiş ödeme, hibeli kredi ya da uzun vade seçenekleri ile ev kadınlarını iş sahibi yapıyor.

Sadece ihtiyaç kredisi ya da eğitim kredisi kullanacak ev hanımları için ise durum biraz farklı. Herhangi bir maaş, gelir ya da üzerinize kayıtlı tapu ya da taşınmaz mal yoksa, 5000 TL’den daha fazla krediler için genellikle kefil göstermeniz gerekiyor. Kefil bulamıyorsanız ve eşiniz çalışıyorsa, onun maaş belgesini göstererek de bankalardan kredi çekebilirsiniz. Peki hangi bankalar ev hanımlarına kredi veriyor?

Denizbank 

Ev hanımlarının yükünü hafifletmek için sunduğu kredi fırsatları ile uygun vade ve düşük faiz seçeneklerinden ev hanımlarının da faydalanmasını sağlıyor. “Ev hanımlarına hayat Deniz’de güzel” diyerek onlara mevduat hesabı, altın günleri hesabı ve kredi imkanı sunan bankada 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Garanti

Bireysel destek kredisi ile kefil göstermeden banka kredisi kullanma imkanı sunan banka, bu fırsatlarını ev hanımlarına da sunuyor. Ev hanımları için kredi kampanyalarından yararlanmak için, başvurularınızı cepten ya da internetten değil, şubeden yapmanız şansınızı daha çok arttıracaktır.

Şekerbank

Ev kadınlarına İhtiyaç Kredisi” adıyla duyurduğu kampanyası ile Şekerbank, ev hanımlarının yüzünü güldürüyor. Dosya masrafsız ve geniş vade seçenekleri ile uygun ödeme olanağı sunan banka, nakit ihtiyacı olan ev hanımlarına özel avantajları ile evin yükünü çeken kadınlara yardımcı oluyor. Tüm nakit ihtiyaçlarınız için, ev kadını ya da öğrenci olsanız bile Şekerbank şubelerinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

10 Yorum

 1. Candemir

  Ağustos 11, 2016 at 1:25 am

  Denizbank bu konuda en çok ev hanımlarına destek olmaktadır.

 2. Canel

  Ağustos 11, 2016 at 1:25 am

  Bankaların bir çoğu artık ev hanımlarına kredi imkanı sağlamaktadır. Ve faiz oranları oldukça düşüktür.

 3. Caner

  Ağustos 11, 2016 at 1:26 am

  Ev hanımları kefil gösterdikten sonra her banka kredi vermektedir. Ve yeni yatırımcı bayanlara düşük oranlı kredilerde vermekteler.

 4. Cankut

  Ağustos 11, 2016 at 1:27 am

  Garanti bankasının bu yıl yapmış olduğu kampanya oldukça başarılı sicili bozuk olmayan her ev hanımına kredi veriyor.

 5. Cantek

  Ağustos 11, 2016 at 1:27 am

  Ev hanımlarının ihtiyaçları için artık kredi kullanmaları kolaylaştı. Bu konuda bankalara danışarak faizi en düşük olanı bulmalısınız.

 6. Kübra

  Ağustos 24, 2016 at 5:58 pm

  En çok hangi banka veriyor acaba sigottasız maas belgesi olmadan

 7. hilal

  Ağustos 27, 2016 at 10:55 pm

  26 yaşında hiç çalışmayan bir evli ev hanimiyim. Bir bankaya kredi kartı Başvurusu yaptim ve 500 lira limitli kart verdiler bu üçüncü aydir kullanıyorum ve her ay gününden önce borcun tamamini ödüyorum ama 7000 lira kredi başvurusu yapıyorum asla hiç bir banka bile kredi vermiyor bana. Hani ev hanimlarina bankalar kredi veriyordu. Hem hiç borcum yok. Hem kredi kartini düzenli ödüyorum hem sicilim temiz ama kredim onaylanmıyor. Kredi karti kullandigim banka bile internetten kredi başvurumu onaylamiyor acaba son olarakta bir defada bankaya yüz yüze mi gidip kredi başvurusu yapsam ve kefil götürsem kredi verirlermi bana

 8. hilal

  Ağustos 27, 2016 at 10:56 pm

  Bilgisi olan varsa lütfen cevap yazınız. Şimdiden teşekkürler

 9. cenk

  Eylül 20, 2016 at 12:08 pm

  ev hanımlarına kredi veren yok.bankada parası olsa veya teminat diyorlar.onlar olduktan sonra krediye ne gerek var.saçma ya

 10. cenk

  Eylül 20, 2016 at 12:11 pm

  devletin yapması gereken şey uzun vadede borç kapatma kredisi altında devlet bankaları ile anlaşması gerek.başka çaresi yok.insanlar mağdur.her şeyde düzenleme yapıyorlar.bunada yapsınlar.herkez borçlu inanın.tefecileremi gidelim.siteden cevap bekliyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir