Enpara İnternet Şubesi Kodu Nedir?


Finansbank tarafından tamamen internet üzerinden hizmet vermesi amacı ile kurulan enpara bankacılık hizmetlerinde müşteri sayısını her geçen gün arttırmaya devam ederken masrafsız bankacılık hizmetinin de öncü markası olma görevini başarı ile yürütüyor.

Finansbank enpara bankacılık hizmetleri konusunda merak edilen konuların başında ise internet şubesi kodu yer alıyor. Özellikle de bankaların dışında enpara hesabına para aktarmak isteyen kişilerin pek çoğu bu kodu bilmiyor. İnternetten havale ya da EFT yapacak olan kişiler enpara hesabı olan kişilerde bu bilgilerin aktarılmasını isterken enpara internet şubesi kodu olarak 3663 numarası girilmelidir.

Banka adı olarak Finansbank seçilmeli, şube ismi olarak ise Finasbank enpara internet şubesi ibaresi seçildikten sonra istenilen enpara şube kodu bilgisi yerine 3663 numarası girilmelidir. Bu bilgiler girildikten sonra enpara hesap numarası girilerek para aktarma işlemi tamamlanabilmektedir. Ancak banka bilgisi yerine mutlaka Finansbank seçilerek işlem yapılmalıdır. Şube alanında da yine enpara internet şubesi alanı tercih edilmelidir.

4 Yorum

 1. Oylum

  Ağustos 12, 2016 at 10:31 pm

  3663 olarak internet şubesi kodunu kullanabilirsiniz.

 2. Oysu

  Ağustos 12, 2016 at 10:31 pm

  İnternet şubesini kullanıyorsanız eğer kolaylıkla güncel kodu öğrenebilirsiniz.

 3. Pakize

  Ağustos 12, 2016 at 10:32 pm

  En para müşteri hizmetlerinide arayarak kolaylıkla kodunuzu öğrenebilirsiniz.

 4. Pamira

  Ağustos 12, 2016 at 10:32 pm

  En paranın internet şube kodunu her hangi bir finans bankasına giderekte öğrenebilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir