En Kolay Nereden Para Bulurum?


Kolay para bulmak bugün pek çok kişinin isteğidir. Kolay kredi çekmek isteyen kişilere bankalar kredi notu ortalamalarına bağlı olarak pek çok seçenek sunarken aynı zamanda kredi kartından taksitli nakit avans çekmek gibi farklı yöntemlerde mevcuttur.

Buna ek olarak kredi notu düşük olduğu ve kredi kartı bulunmadığı için bankalar bana kredi vermiyor diyen kişilerin de kullanabilecekleri farklı yöntemler bulunmaktadır. Bunlar arasında en dikkatli olunması gereken konu kesinlikle tefeciden para almak konusudur. Çünkü tefeciler çok yüksek faiz işletmekte aynı zamanda bazen kişiden aynı senet için birden fazla tahsilatta bile bulunabilmektedir.

Zaten tefeciden para alanlar tarafından yapılan yorumlar incelendiğinde pek çok kişinin daha sonra tefecilerden kurtulmak için çeşitli yolları denediği görülmektedir. Burada önemli olan kolay para bulmak değil en sağlıklı şekilde para bulmak olmalıdır. Çünkü bu yolda atılan yanlış bir adım daha sonra kişinin içinden çıkamayacağı durumlara girmelerine neden olur.

3 Yorum

 1. Güler

  Nisan 24, 2016 at 10:41 pm

  Kolay paradan ziyade sağlıklı para nasıl temin edebilirim olmalı.Bankalardan sonuç alamayan kişilerin ailelerinden yardım almaları çok daha güvenli ve ileride sorun yaşamayacaklardır.

 2. Yusuf

  Nisan 24, 2016 at 10:42 pm

  Kredi olarak kullanmak çok mantıklı aslında. Kredi puanınıza göre kredi çekerek kolay para bulabilirsiniz. Yanlış kişilerden ziyade bankalar veya aile akraba gibi yakınlarınızla irtibata geçmelisiniz.

 3. Tolga

  Nisan 24, 2016 at 10:43 pm

  Aile, akraba, yakın dost gibi yerlerden nakit para bulmanız daha kolay olacaktır. Telefeci gibi yerlere bulaşmak tamamen sizin zararınıza olacaktır.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir