En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar


Bankalardan kredi kartı almak isteyen kişilerin bazı karşılaştıkları zorluklar bulunmaktadır. Özellikle de kredi notu düşük olan kişiler için kredi kartı onayı almak çok daha zordur. Peki, en kolay kredi kartı veren bankalar hangileridir? Kolay kredi kartı veren banka olarak en çok öne çıkan Finansbank olmaktadır.

Finansbank tarafından kullanıma sunulan Card Finans kredi kartı diğer bankaların kredi kartı ürünlerine oranla çok daha kolay verilmektedir. Aynı zamanda kolay kredi veren bankalar arasında da ilk sırada yer alan Finansbank aynı tutumu kredi kartı onayı içinde sergilemekte olup belgelenebilir aylık gelire sahip olan ve kara listede olmayan kişilere kolay bir şekilde hemen kredi kartı onayı vermektedir.

Ancak kara listede olanlar kredi kartı kesinlikle alamaz. Bu nedenle daha önce bankalara olan kredi kartı borcu ve kredi borcu nedeni ile takibe giren ve avukatlık olarak adını kara listeye aldıran kişilere ne yazık ki hiçbir banka kredi kartı ile kredi onayı vermemektedir. Kolay kredi kartı başvurusu için ise internet kullanabileceğiniz en pratik yöntemdir. Yine alışveriş merkezlerinde yer alan bankaların kioskları üzerinden kolay kredi kartı başvurusu için form doldurmanız mümkündür.

1 Yorum

  1. emre

    Mart 14, 2016 at 6:55 am

    Kredi notum 0 2014/15 doneminde ucretli ogretmenlik yapmıstim suan ise ozel ders veriyorum o yuzden gelirimi ispatliyamiyorum kredi karti alabilirmiyim eger alabilirsem hangi bankadan alabilirim acaba

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir