En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar


En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar


Bankaların büyük bir bölümü, kredi kartı verirken kredi notu, belgelenebilir net gelir, var olan borç durumu gibi finansal durumlar konusunda katı kurallar koyarlar. Örneğin gelirinize oranla var olan kredili ürünleriniz ve borçlarınız fazlaysa, kredi kartı ve kredi başvurularınızda da sorun yaşayabilirsiniz. Bu nedenle, eğer yukarıda belirttiğimiz durumlar konusunda soru işaretleriniz varsa, kredi ve kredi kartı başvurusu için büyük bankalar yerine müşteriye ihtiyacı olan küçük bankaları tercih ederseniz, başvurularınızın olumlu sonuçlanma şansını da arttırabilirsiniz. Peki, en kolay kredi kartı veren bankalar hangileri? Hangi bankalardan daha kolay kredi kartı alabilirsiniz?

Odeabank Kredi Kartı 

Son dönemde müşteri sayısı giderek artan Odeabank, en kolay kredi ve kredi kartı veren bankalar arasında yerini alıyor. Eğer kredi notunuz Türkiye ortalaması civarındaysa Odeabank kredi kartı başvurunuzun da büyük ihtimalle olumlu sonuçlanacaktır. Alacağınız kart limiti ise sizin finansal durumunuz ve geliriniz ile doğru orantılı belirlenmektedir.

BankPozitif Kredi Kartı

Kredi kartı başvurusu için şubeye gittiğinizde, kalabalıktan sıra gelmeyen bankaları değil, girer girmez işlem yapabileceğiniz bankaları tercih edin. Bir de önerimiz kart başvurularınızı SMS ya da internet yerine, şubelerden gerçekleştirmeniz. Şubeden yapılan kredi ve kredi kartı başvurularının olumlu sonuçlanma şansı daha yüksektir.

Garanti Kredi Kartı 

Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Garanti Bankası da müşterilerine birçok farklı kredi kartı seçeneği sunuyor. Her ihtiyaca, her bütçeye ve her harcamaya yönelik kredi kartını Garanti Bankası’ndan kolaylıkla alabilirsiniz.

1 Yorum

  1. Ejder

    Eylül 5, 2016 at 5:32 pm

    İş bankası n dan karton var bana hangi banka kart verir

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir