En kolay faizsiz kredi veren bankalarEn kolay faizsiz kredi veren bankalar kredi kullanmak isteyen kişiler için öncelik sebebidir.Bankalardan kredi kullanmak istediğinizde kredi tutarının haricinden belli oranda sizden faiz yüklemesi yaparlar bu oran bankadan bankaya göre farklılık gösterebilmektedir.Kredi kullanmak istediğinizde mutlaka bankaların şubelerinden teklif alınız veya sitemizde üzerinden bankaların müşterilerine sağlamış olduğu kredi kampanyalarını takip ederek daha uygun koşullarda kredi kullanabilirsiniz.

2016 yılında En kolay faizsiz kredi veren bankalar incelendiğinde neredeyse sayılarının çok az olduğunu görüyoruz.Fakat bazı bankalar çalışan personelin sektörüne göre faizsiz kredi imkanı sağlamaktadır. Vakıfbank ve Ziraat bankası memurlara faizsiz kredi imkanı sağlamaktadır.Ayrıca Vakıfbank ve ziraat bankası emeklilerede sıfır faizle kredi imkanı sağlamaktadır.Bunun yanı sıra çok düşük faiz oranları ile de bankalar kredi imkanı sağlamaktadır.İşte düşük faiz oranları ile kredi veren bankalar

 • Odeabank
 • Garanti bankası
 • Vakıfbank
 • Ziraatbankası

yukardaki bankalardan çok düşük faiz oranları ve uzun vade oranları imkanı ile kredi kullanma keyfini yaşayabilirsiniz.Bankalardan kredi kullanmak istediğinizde bankalar sizlerin kredi notu puanınızı inceleyerek size kredi imkanı sağlamaktadır.Eğer kredi notunuz düşükse kredi kullanma şansınız çok azdır.

Kredi Notu

Kredi notu puanınız yüksek olması durumundan bankalardan size özel kredi imkanlarından faydalanabilir ve daha düşük faiz oranları ile kredi kullanabilirsiniz.

Ayrıca bankaların size en yakın şubeleri üzerinden ve internet siteleri üzerinden de rahatlıkla bankaların düzenlemiş olduğu kredi kampanyalarını takip edebilir veya kredi başvurusunda bulunabilirsiniz, bankaların telefon bankacılığı üzerinden de tüm bu işlemleri rahatlıkla  7 / 24 yapabilirsiniz.

 

Odeabank faizsiz kredi

Son dönemlerin hızlı yükseliş yakalayan bankaların arasında yer alan Odeabank bugunkü konumuz olan ” En kolay faizsiz kredi veren bankalar ” konusunda kendine yer bulan bankaların arasında yer almaktadır. Odeabank ihtiyaç kredisi alanında düzenlemiş olduğu kredi kampanyaları ile bazı kredi kampanyalarında  sıfır faizli kredi imkanı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Vakıfbank’dan Emekliye Sıfır Faizli Kredi İmkanı

Emekli ve memurların her daim yanında olan Vakıfbank özellikle emeklilere 30.000 tl ye kadar faizsiz kredi imkanı sağlamaktadır.30.000 tl üzerindeki kredi paketlerinde ise müşterilerine daha düşük faiz oranları ve daha uzun vade oranları ile kredi imkanı sağlamaktadır.

 

Ziraat Bankası Faizsiz kredi kampanyaları

Tıpkı vakıfbank gibi Ziraat bankasıda Emekli ve memurlara sıfır faizli kredi imkanı sağlamaktadır.Ayrıca ziraat bankası tarım alanında çalışanlara ekstra düşük faizli ve normal kredi vade oranlarına göre çok daha uzun vadeli kredi imkanları sağlamaktadır.

3 Yorum

 1. Fatmagül

  Nisan 26, 2016 at 11:27 am

  Odeabank’tan çekmiş olduğum kredi şuan için en düşük faizi veren banka oldu ve geri ödemelerde vade oranından dolayı zorluk çekmemekteyim.

 2. Hasan Ali

  Nisan 26, 2016 at 11:27 am

  Ziraatbank’asından tarım için çekmiş olduğum kredide diğer bankalara göre çok daha düşük faiz oranı imkanı sağladı.

 3. Atanur

  Nisan 26, 2016 at 11:28 am

  Vakıfbank çalışmadığım halde kolaylıkla kredi kullanabildim ve faiz oranları diğer bankalara göre daha düşüktü.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir