Denizbank SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?


Denizbank Kredi Başvuru Sonucu Sorgulama

Ülkemizin en güçlü özel bankaları arasında yer alan Denizbank aynı zamanda ihtiyaç kredisi kullanımı konusunda da son derece iddialı kampanyalara ev sahipliği yapmaktadır. Denizbank cebimde kredi kampanyası ile düzenlenen SMS kredi kullanım imkanı ile şubeye gitmeden kredi başvurusunda bulunan kişiler bu sayede kullanabilecekleri kredi tutarını belirleyerek ihtiyaç kredisi kullanma avantajı yaşamaktadır. Üstelik ön onaylı krediler arasında yer alan SMS kredi başvurusunda uygulanan Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranları da şubeden yapılan kredi başvuruları için uygulanan kredi faiz oranlarından çok daha düşüktür.

Denizbank SMS kredi başvurusu için KREDİM yazdıktan sonra arada bir boşluk bırakarak kimlik numaranızı yazmanız ve ardından oluşturduğunuz bu mesajı 3280 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Yani Denizbank SMS kredi numarası 3280 olup bu numaraya kredim arada boşluk kimlik numarası yazılarak mesaj atılması halinde sms kredi başvurusu gerçekleştirilmiş olur. Bunun ardından banka kredi başvurunuzu kimlik numaranız üzerinden değerlendirir ve Denizbank kredi başvuru sonucu yine aynı cep telefonu numarasına gönderilir.

Denizbank hesabı olan kişiler için kredi tutarı bu hesaba yatırılırken ilk kez kredi kullanacak olan kişilerin ise Denizbank ihtiyaç kredisi başvuru evrakları ile şubeyi şahsen ziyaret ederek kredisini kullanması gerekir. Kredi onayı alan kişilerin şubeyi ziyaret ettikleri gün kredi kullandırımları gerçekleştirilir ve talep ettikleri para bankada açılan kredi hesaplarına yatırılarak kredi kullandırım süreci tamamlanmış olur.

1 Yorum

  1. fatma

    Mayıs 24, 2017 at 4:37 pm

    50 araç kredisi başvurusu yapmak istiyorum babam’ın emekli maaşından yararlaniyorum aylık maaş 1170 TL olup başkada gelirim olmamakta babam rahmetli oldu babamın mirasından bana ne düşer bilmiyorum 9 kardeşiz 157m kare üzerine bina daire 55 metre kare 26 yıllık bina yerimiz Üsküdar cumhuriyet mah arsa değeri ne tutarsa o kadar miras düşer Kendime araç almak istiyorum özel araç 20 TL üzerine bana kıredi çıkarmı çıkarsa ödemeler ne olur bilgininize İstanbul Üsküdar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir