Denizbank Media Markt Kredisi Nasıl Kullanılır?


Denizbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme


Banka kredi kullanımlarının yanı sıra bankaların bazı kuruluşlar ile yaptığı anlaşma ile yapılan alışveriş için kredi alma imkanları bulunuyor. Özellikle ülkemizde yürürlüğe giren bilişim alışverişlerinde taksit imkanının kaldırılması sonrasında bilişim ürünleri satan kuruluşlarda sıkıntı yaşandı. Kuruluşlar ve müşteriler için karşılıklı olan mağduriyet sonrasında ise gerekli önlemin alınması ve piyasanın canlanması için bazı yöntemlere başvuruldu.

Tüketicilerden gelen talebin azalması sonrasında yapılan banka anlaşmaları ile bu sorunun önüne geçilmesi mümkün oldu. Media Markt Avrupa’nın en büyük bilişim kuruluşlarından olup Denizbank ile yapılan anlaşma sonrasında da tüketiciler rahatlıkla alışverişlerini yapmanın rahatlığına da kavuştu.

Denizbank Media Markt Kredisinin Amacı

Denizbank Media Markt kredisinin amacı, müşterilere sunulan özellikle akıllı cep telefonu satışı işleminde taksit imkanını banka aracılığı ile sunma avantajıdır. Müşteriler kolay ödeme ile ürünlerine kavuşurken kuruluşlarda rahatlıkla ürünlerini pazarlayabilmenin ayrıcalığına kavuşabiliyor. Denizbank ile Media Markt tarafından ortak program dahilinde yapılan anlaşma ile anında kredi fırsatından yararlanılması mümkün oluyor.

İhtiyacınız olan ürün için Media Markt adresinden ürün seçim ya da seçimlerinizi yaparak ürün satın alımında ise Denizbank Media Markt kredisinden faydalanarak kolaylıkla ürüne sahip olabilirsiniz. Bunun için banka şubesine gitmenize de gerek yok. Telefonunuzdan yapacağınız SMS gönderimi sonrasında kısa süre içinde onayı alarak ürüne anında sahip olabilirsiniz.

Denizbank Media Markt Kredisinde Başvuru Miktarı Nasıl Belirleniyor?

Alışverişinizde Denizbank kredisinden faydalanarak ödemelerinizi uygun ödeme seçenekleri ile sahip olmanız mümkün. Kredinizde alışveriş fiyatı toplamınızdan daha yüksek fiyat belirlemeniz de mümkün. Böylelikle alışveriş ödemenizin sonrasında kalan miktarda hesabınıza aktarılır.

Denizbank Media Markt kredisinden faydalanarak ürün alımınızı uygun ödeme seçenekleri ile satın almak için satın alacağınız ürün nakdinden fazlasına kredi başvurusunda bulunma imkânınız var. İki farklı seçenek ile kredi başvurusunda bulunarak Media Markt alışverişinizde değerlendirebileceğiniz krediye anında sahip olabilirsiniz.

Denizbank Media Markt Kredisi Başvurusu 1. Seçenek

Denizbank Media Markt kredisi başvurusu için birinci seçenek Media Markt internet alışveriş sitesine girerek buradan Denizbank kredi sayfasına giriş yaparak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Buradan cep telefonu ve TC kimlik numarası ile anında kredi onayını alarak alışverişinizde kullanabilirsiniz.

Denizbank Media Markt Kredisi Başvurusu 2. Seçenek

Denizbank Media Markt kredisi başvurusu için ikinci seçenek ise Denizbank’ın SMS onaylı kredisinden faydalanmadır. Bu uygulamaya yer verebilmek için KREDİM boşluk ve arkasından da TC kimlik numaranızı yaparak 3280 numarasına gönderebilirsiniz. Kredi onayınızı aldıktan sonra Media Markt adresinden ürünlerinizi anında satın alabilirsiniz. Alışverişinizin sonrasında Media Markt adresinden alacağınız evrak ile birlikte Denizbank’a giderek şubeden kredinizi anında alarak uygun ödeme seçenekleri ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Bu imkân sayesinde arzu ettiğiniz ürüne kolaylıkla ulaşmanız mümkün olurken aynı zamanda alışverişlerde sunulan vadeden daha çok vade avantajı ile de rahat ödeme kolaylığı sunar.

Denizbank Media Markt Kredisinin Avantajı Nedir?

Özellikle cep telefonu alımında kredi kartına taksit imkanının kaldırılması ile birlikte hem müşteriler mağduriyet yaşadı hem de satış yapan kuruluşlar zarara uğradı. Denizbank Media Markt arasındaki anlaşma ile birlikte müşteriler kolaylıkla ürün alımı yaparken aynı zamanda kuruluşta arzu ettiği satış üretimini tekrar kazanmanın avantajını yaşamaya başladı. Akıllı cep telefonu alımlarınızda Denizbank Media Markt kredisinin fırsatından faydalanarak arzu ettiğiniz akıllı cep telefonunuzu kolaylıkla satın alabilirsiniz. Denizbank Media Markt kredi başvuru yöntemlerinden birinden faydalanarak anında kredi onayınızı alabilir ve hesabınıza aktarılan tutardan alışverişinizi gerçekleştirebilirsi

10 Yorum

 1. emre

  Eylül 2, 2016 at 5:03 pm

  % kaç faiz ekleniyor ? media marketten alınan krediye ?

 2. cagdas

  Şubat 12, 2017 at 2:08 pm

  Dogrumu anlıyorum yoksa sacma bı olaymı var kredı on onayı alıyosun medıa markta gıdıp nakıt yada kartla alıyosun sora bankaya gıdıp faızıyle gerı oducegın parayı cekıyosun kardesım kartımda lımıt olsa yada okdr param olsa elden alırım zaten nıye kredı cekeyım

 3. İlker

  Mayıs 16, 2017 at 9:46 pm

  Katılıyorum,çok saçma bi sistem ya da sistemi ilerletme olayı berbat.Msj atıyorsun mesaj gitmiyor.media market de görev yapan Denizbank görevlisine gidiyorsun,aydınlatmıyor seni.sonuç bi mesaj en yakın Denizbank’a gidin kredinizi çekin.kardeşim ben telefon için böyle bi şeye kalkışıyorum.kredi çekeceksek bankaların kendisine gitmeyi biz de biliyoruz.yani sonuç fiyasko..Denizbank tan soğudum..

 4. Jan

  Haziran 19, 2017 at 12:55 pm

  Bu kampanya kredi kartında limiti olmayanlar için değil. Elektronik eşyalardaki taksit sınırlandırmasını aşmak için ihtiyaç kredisi kullandırıyorlar. Ancak Zaten bir bankadan ihtiyaç kredisi çıkıyorsa hepsinden çıkar neden denizbankı tercih etsin.

 5. cagdas

  Haziran 22, 2017 at 10:53 pm

  Asıl sacmalık kredı cekceksem nıye denızbanka gıdıp okdr yuksek faıze bayılayım daha dusuk faızlı kredı veren bankalardan cekerım

  • Fatih Terim

   Aralık 22, 2017 at 1:37 pm

   Hangisi veriyor düşük faizle??? Banka Ahmet’in parasına aliyor faizinj veriyor Ahmet’e…. Alıyor ahmetten parayı Mehmet kredi veriyor… Düşük faizle nasıl dönecek o iş.. bütün bankalar aynı bilader ufak rakamlar oynar… Ama aynı parayı alırlar.. bir yerden ücret keser…haberiniz olmaz.. yoksa dönmez çark…. Ahmet’in parasını Mehmete..Mehmet. ten aldigini Fatma’ya..

   • Fatih Terim

    Aralık 22, 2017 at 1:37 pm

    En sonuncusu da bahcivana.

 6. Abdullah kılıç

  Temmuz 9, 2017 at 2:44 am

  olayı yanlış anladınız galiba bende araştırdım ve bu şekilde telefon alan biriyle konuştum, mesela msj çektin ve limitini öğrendin ve telefonu seçtin orda sana kart veriliyo ve telefonu alıyosun, faize gelince örnek veriyim o konuştuğum kişi 1300 liralık telefon almış 7 taksit yaptırmış ve faiz 20 tl yansımış yani geri ödeme 1320 lira, yani öle fuhuş faiz işlemiyo

  • Kadir

   Aralık 22, 2017 at 1:28 pm

   İşler kardeşim. Normal tüketici kredisi zaten… En ucuz telefonu alsa 600liralik 7 taksiye en az 70 lira alir

  • Fatih Terim

   Aralık 22, 2017 at 1:33 pm

   1 ya telefonu ucuza aldın haberin yok… Yada özel bir kampanya gününe denk geldiniz faizsiz kredi vermişler direk bolmuslerdir…Telefon Samsung ise Samsung oyle kampanya yapıyor…sana 20liralik kurulum bedeli kesmislerdir 🙂 🙂

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir