Denizbank Media Markt Kredisi Nasıl Kullanılır?


Denizbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

Bankacılık Denetleme Kurumu tarafından akıllı telefon alımlarında kredi kartına taksit yasağı getirilmesi ile beraber pek çok kişi çareyi ihtiyaç kredisi kullanmakta buluyor. Büyük teknoloji marketleri kredi kartına taksit yasağı ile beraber satışlarının büyük oranda azalması nedeni ile bankalar ile anlaşmalı ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenlerken Denizbank Media Markt kredi kampanyası da bunlardan biri olarak öne çıkıyor.

Anlaşma kapsamında Media Markt kredi kullanarak alışverişlerini uzun vadeli olarak yapmak isteyen müşterilerini Denizbank SMS kredi başvurusu için yönlendiriyor ve bu sayede 36 ay taksitle akıllı telefon almanız sağlanıyor. Denizbank Media Markt kredi başvurusu için KREDİM yazdıktan sonra 11 haneli kimlik numaranızı da ekleyerek oluşturduğunuz mesajı 3280 numarasına göndermeniz yeterli. Sadece 5 dakika içerisinde banka kredi yanıtını veriyor ve kredi kullandırım işleminiz için kredi ön onayı veriliyor.

Media Markt kredi SMS onayının ardından nakit ödeyerek ya da kredi kartınızı kullanarak alışverişinizi tamamlıyor ve faturanızı alıyorsunuz. Bunun ardından size en yakın Denizbank şubesini ihtiyaç kredisi başvuru evrakları ile ziyaret ederek kredinizi kullanıyorsunuz. Eğer alışverişinizi kredi kartı kullanarak yaptıysanız banka onaylanan kredinin alışveriş tutarı kadar olan kısmını kredi kartına aktarıyor ve geri kalanı elden nakit olarak size ödüyor. Yani alışveriş tutarı kadar kredi kullanma zorunluluğunuz yok. Kredi notu yüksek olan kişiler diledikleri kadar ihtiyaç kredisi kullanma hakkına sahipler. Denizbank internet sitesi üzerinden Media Markt kredi hesaplama işlemlerinizi yapabilir, online kredi başvuru formu doldurarak ne kadar kredi kullanabileceğinizi hemen öğrenebilirsiniz.

6 Yorum

 1. emre

  Eylül 2, 2016 at 5:03 pm

  % kaç faiz ekleniyor ? media marketten alınan krediye ?

 2. cagdas

  Şubat 12, 2017 at 2:08 pm

  Dogrumu anlıyorum yoksa sacma bı olaymı var kredı on onayı alıyosun medıa markta gıdıp nakıt yada kartla alıyosun sora bankaya gıdıp faızıyle gerı oducegın parayı cekıyosun kardesım kartımda lımıt olsa yada okdr param olsa elden alırım zaten nıye kredı cekeyım

 3. İlker

  Mayıs 16, 2017 at 9:46 pm

  Katılıyorum,çok saçma bi sistem ya da sistemi ilerletme olayı berbat.Msj atıyorsun mesaj gitmiyor.media market de görev yapan Denizbank görevlisine gidiyorsun,aydınlatmıyor seni.sonuç bi mesaj en yakın Denizbank’a gidin kredinizi çekin.kardeşim ben telefon için böyle bi şeye kalkışıyorum.kredi çekeceksek bankaların kendisine gitmeyi biz de biliyoruz.yani sonuç fiyasko..Denizbank tan soğudum..

 4. Jan

  Haziran 19, 2017 at 12:55 pm

  Bu kampanya kredi kartında limiti olmayanlar için değil. Elektronik eşyalardaki taksit sınırlandırmasını aşmak için ihtiyaç kredisi kullandırıyorlar. Ancak Zaten bir bankadan ihtiyaç kredisi çıkıyorsa hepsinden çıkar neden denizbankı tercih etsin.

 5. cagdas

  Haziran 22, 2017 at 10:53 pm

  Asıl sacmalık kredı cekceksem nıye denızbanka gıdıp okdr yuksek faıze bayılayım daha dusuk faızlı kredı veren bankalardan cekerım

 6. Abdullah kılıç

  Temmuz 9, 2017 at 2:44 am

  olayı yanlış anladınız galiba bende araştırdım ve bu şekilde telefon alan biriyle konuştum, mesela msj çektin ve limitini öğrendin ve telefonu seçtin orda sana kart veriliyo ve telefonu alıyosun, faize gelince örnek veriyim o konuştuğum kişi 1300 liralık telefon almış 7 taksit yaptırmış ve faiz 20 tl yansımış yani geri ödeme 1320 lira, yani öle fuhuş faiz işlemiyo

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir