Denizbank Konut Kredisi Faiz Oranları Düştü


Denizbank Konut Kredisi

Konut kredisi faiz oranları için beklenen ilk indirim Denizbank tarafından yapıldı. Yapılan indirimin çok düşük olmasına rağmen öncü olacağı beklentisini yükseltmesi konut kredisi kullanarak ev almak isteyen kişilere umut ışığı oldu. Yapılan yeni düzenleme ile beraber 120 ay vadeli konut kredisi kullanmak isteyen kişiler için uygulanan konut kredisi faiz oranı yüzde 0.99 oranından yüzde 0.94 oranına düşürülmüş oldu.

Yapılan yeni düzenleme ile beraber 120 ay vadeli konut kredisi kullanan kişiler için 0.94 faiz oranı uygulanırken Denizbank 180 ay vadeli konut kredisi kullanımına da izin veriyor. Uzun vadeli konut kredisi kullanmak isteyen kişiler için cazip kredi faiz oranları sunulurken aynı zamanda kolay konut kredisi onayı vermesi sayesinde de ev sahibi olma hayali kuran kişilerin bu hayallerini gerçekleştirmeleri sağlanıyor.

Konut kredisi faiz oranları için yapılan indirimin devam edip etmeyeceği şu an için belirsizliğini korurken yapılan indirimin çok düşük kalması beklenti içinde olan kişilerin hayal kırıklığına uğramasına neden oldu. İlerleyen günlerde diğer bankalar tarafından da konut kredisi faiz oranları düştü haberlerinin yayımlanıp yayımlanmayacağı merak konusu olurken dış politikalarda yaşanan belirsizlikler ve terör saldırıları nedeni ile kredi faiz oranlarının çok hızlı bir şekilde indirilmesi beklenmiyor.

5 Yorum

 1. Okan

  Ağustos 13, 2016 at 9:46 pm

  Yaz Aylarında böyle güzel kampanyaları görmek yatırım yapacaklar için güzel bir fırsat.

 2. Okay

  Ağustos 13, 2016 at 9:46 pm

  Uzun vadeli çekilecek kredilerde faiz oranları oldukça önemlidir bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

 3. Okbay

  Ağustos 13, 2016 at 9:47 pm

  Bankaların genelinde böyle bir kampanya yapılmaktadır ve şuanda en düşük faizi deniz bank veriyor.

 4. Okcan

  Ağustos 13, 2016 at 9:47 pm

  Bankanın yapmış olduğu bu kampanyada ekspertiz hizmeti içinde istenilen ücret düşürülmektedir.

 5. Okdemir

  Ağustos 13, 2016 at 9:48 pm

  Deniz bank her zaman olduğu gibi yine güzel bir kampanya yapmış kredilerde faizler oldukça önemli.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir