Denizbank İle İnternetten Havale İşlem Ücreti Ne Kadar 2017 ?


Denizbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

Denizbank internet şubesi kullanıcıları için hem diledikleri her yerden işlem yapma kolaylığı sunmakta hem de hiç sıra beklemeden yapılan pek çok işlemi ya ücretsiz yapma ya da çok daha düşük masraflarla yapma imkanı sunmaktadır. Denizbank internetten havale ücreti olarak son derece düşük bir ücret talep ederken bu sayede müşterilerine günün her saati diledikleri bir anda havale yapma imkanı da sağlamaktadır.

Denizbank şubeden havale ücreti olarak alınan masraf tutarları ise kullanılan yönteme bağlı olarak belirlenmektedir. Yani Denizbank isme havale ücreti olarak kasadan yapılan havalelerde 48 lira tahsil ederken hesaptan yapılan havalelerde ise 36 liralık masraf tahsil etmektedir. Denizbank internet bankacılığı havale ücreti olarak ise sadece 1.8 lira tahsil etmektedir.

Denizbank mobil havale işlemlerinde ise sadece 1 lira ücret tahsil edilmektedir. Kullanabileceğiniz bir diğer havale yöntemi ise Denizbank ATM havalesi yapmaktır. Denizbank ATM havale ücreti olarak ise 6 lira hizmet bedeli kesilmektedir. Denizbank iletişim merkezi havale ücreti olarak ise hesaba havale yapılması durumunda 14 lira, isme havale yapılması durumunda ise 24 lira kesinti yapılmaktadır.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir