Çok Acil Borç Paraya İhtiyacım Var


Kullanılan kredilerde yaşanan gecikmeler ve kredi kartı borçları gibi farklı pek çok nedene bağlı olarak acil para arayanlar sayı olarak artarken aynı zamanda acil para verilir ilanları veren tefecilerin sayıları da buna paralel olarak artmaya devam ediyor. Öncelikle hemen belirtelim tefeciden para almak yasal olarak suç sayılmasa da tefecilik yapmak ise Türk Ceza Kanununda hapis ile cezalandırılan suçlar arasında bulunuyor.

Çok acil borç paraya ihtiyacım var diyen kişilerin mutlaka bir liraya yüz lira faiz işleten tefecilerden uzak durmaları gerekiyor. Özellikle de senetle para veren kişilerden para alınsa dahi mutlaka her ödemede hiçbir bahane kabul edilmeksizin senetlerin tek tek alınması gerekiyor . Yoksa aynı senet için birden fazla ödeme yapmanız bile söz konusu olabiliyor.

Acil para lazım diyorsanız ilk tercihiniz her zaman bankalar olmalıdır. Çünkü bankadan kredi çekmek daha güvenilirdir ve banka tarafından dolandırılmak söz konusu değildir. Kredi sözleşmesi imzalarken alacağınız parayı ve ödeyeceğiniz faizi bilirsiniz. Sonrasında bir sürpriz ile karşılaşmaz, borcunuzu ödemediğinizde tefeciye borcumu ödeyemiyorum diyen kişiler gibi can sağlığınızı tehdit eden girişimlerle karşılaşmazsınız.

3 Yorum

 1. private lender

  Ağustos 12, 2016 at 9:19 am

  Bir kredi acil ihtiyaci vardir? Bilgisayarinizda bir kredi banka veya finansal bir firma verilmedigi? Mali yardim ihtiyacin var mi? Faturalarinizi ödemek ya da bir ev satin almak için bir kredi ihtiyacin var? Kendi isine sahip olmak istiyorum ve sana yardim borç? Ögrenci kredisi ihtiyaciniz var? Düsük faiz orani % 3 ile mali yardim için bize bugün. CONTACT US TODAY.and bkz: Eger biz kredinizi e-posta olsun degil: privatelender2016@gmail.com

 2. mehmet uyanık

  Ekim 16, 2016 at 2:51 pm

  acil 5000 lira

 3. ose

  Ekim 24, 2017 at 7:03 pm

  Acil bir acil kredi mi arıyorsunuz?Kredi için tüm bankaları araştırın

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir