CepteTeb KampanyalarıDijital bankacılık furyasına TEB de katıldı. Bankacılık işlemlerinizi dilediğiniz yerden, dilediğiniz zaman yapabileceğiniz CEPTETEB, birçok kampanya ve indirim fırsatını da beraberinde getiriyor. Bankacılık işlemlerinizi cep telefonunuzdaki mobil şubeden ya da internet şubesinden gerçekleştirebileceğiniz Cepte TEB ile birçok yerde yapacağınız harcamalarda %50’ye varan indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. İşte CEPTETEB kampanyaları

Yemeksepeti %20 indirim

CEPTETEB kullanıcıları, artık Yemeksepeti’nden yaptıkları harcamalarda %20 indirim fırsatından da yararlanıyorlar. Oturduğunuz yerden indirimli yemek siparişi vermek Teb ile artık mümkün. 29.02. 2016 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyadan yararlanmak için Yemeksepeti adresinden siparişinizi tamamladıktan sonra ödeme kısmında “online kredi kartı” seçeneğine gelerek CEPTETEB kartınızın bilgilerini girip siparişi tamamlayabilir ve %20 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Markafoni %20 İndirim

CEPTETEB’liler Markafoni’de de kazanıyor. 30.11.2016 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyada yapacağınız harcamaların indirimi 5 gün içinde yeniden kartınıza aktarılır. Aylık iade edilecek en fazla tutar 30 TL’dir.

CepteTeb İdo Kampanyası

İDO dış hatlarda %50’ye varan indirim yakalamak ister misiniz? İdo ile iç hatlarda yapacağınız 4 yolculuktan sonra 5. biletiniz CEPTETEB’den hediye. Ayrıca turnikelerden bu kartınızı kullanarak geçmeniz durumunda iç hatlarda 9 TL yerine 7 TL ödeyerek indirim fırsatı yakalayabilirsiniz.

Sinemia %20 İndirim 

Özel Sinema Kulübü Sinemia internet sitesinden CEPTETEB kartın ile yapacağınız harcamalarda %20 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. 1 aylık mevcut paketi tutarı 79 TL iken, Cepte teb müşterileri sadece 63 TL öderler. Dilediğiniz filmi, dilediğiniz saatte ve dilediğiniz sinema salonunda indirimli izlemek için siz de CEPTETEB kampanyalarından yararlanın.

8 Yorum

 1. Melehat Mert

  Aralık 21, 2015 at 1:23 pm

  Cepte tebilekredibaşvurusu yaptığımda ne kadarsürede banageridönümolur acaba? Bilginizvarsa cevap yazar mısınız?

 2. Mert Kaba

  Aralık 21, 2015 at 1:25 pm

  Evetçok iyi kampanyaları oluyor bende cepte tebilebu kampanyalardan faydalanıyorum. Harikafırsatlarsunuluyor.

 3. seçil sert

  Aralık 21, 2015 at 1:27 pm

  Ben bu yazılımı indirsem ceptetebkampanyalarından faydalanabilir miyim? Yoksa bankay da hesap mı lazım?

 4. Nergis Sari

  Aralık 21, 2015 at 1:30 pm

  A çok süpermiş bende teb bankasında hesabım var programı indirsem bende katılabilirim değilmi?

 5. Lale kara

  Aralık 21, 2015 at 1:33 pm

  Bende bu kampanyalardan faydalanamak istiyorum bende de hesap var acaba indirince nasıl kullanacağım programı?

 6. Sinan

  Nisan 26, 2016 at 3:30 pm

  Teb bankalarının en çok kampanya yapan bankalardan biridir. Teb bankası bu konuda gayet başarılı hizmet vermektedir.

 7. Hayati

  Nisan 26, 2016 at 3:31 pm

  Cepteteb bankacılığı ile yeni kampanyalardan kolaylıkla haber alabiliyoruz. İnsanları sosyal hayatlarındada çok güzel kampanyalar ve indirim imkanları sağlamaktalar.

 8. Erdoğan

  Nisan 26, 2016 at 3:32 pm

  Cepteteb bankanın sunmuş olduğu müşterilere indirimleriyle sürekli ön plana çıkmıştır. Teb bankası bu konuda çalışmalarını çok iyi yapmaktadır.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir