Biz Kredinizi Çekelim Siz ÖdeyinizGünümüzde birçok kişi kredi kartı borcundan veya çektiği kredileri ödememekten şikayetçi.Öyle ki kredi çektikten sonra ödemekte zorlanıyorsanız biz kredi çekelim siz ödeyin  birçok firma bulunuyor. Bu firmalar sizin adınızı kredinizi ödüyor ve sizden eşit taksitler halinde geri istiyor.

Kredinizi biz ödeyelim  diyen firmalar arasında sizlerde seçim yapabilirsiniz tüm firmalar size özel tekliflerini iletiyorlar özellikle çok büyük bir kesim kredi kartlarını ödeyemiyor. 36 aya kadar eşit taksitlerde sizlerde rahatlıkla aldığınız krediyi ödeyebilirsiniz. Kredi borcumu nasıl öderim  derseniz sizin dermanınız olacaktır. Bu şirketler internet üzerinden yayın yaparak borcu olan kişilere ulaşmaya çalışıyorlar.

Ülkemizde birçok kişinin oldukça büyük bir borcu bulunuyor ve bankaların kara listesinde bulundukları için tekrar kredi almaları zor. Kredi notu düşen bu kişiler bu firmaları kullanarak borçlarını ödeyebilirler. Tüketicinin sorunu her zaman aynı çektiğim krediyi ödemiyorum  ne yapmalıyım diye sorarsanız Factoring firmaları veya bu tü firmalar farklı bir alternatif olacaktır.

Kredi Kartı Borcum Var Ödemiyorum

Kredi kartı borcunuz ne kadar yüksek olursa olsun 36 aya kadar uygun faizlerle ödemeniz mümkündür. Bu yüzden  sizlerde kredi notunuzu düşürmek yerine  bu tür imkanları kullanmanız faydalı olacaktır. Çünkü yeniden kredi almak istediğinizde size vermezler.

5 Yorum

 1. Yeliz

  Haziran 22, 2016 at 7:21 am

  Ne olur yardım edin babam ameliyata hirecek 10000 lazım lütfwn

 2. DİLEK ÖZBAL

  Haziran 28, 2016 at 9:28 am

  ACİLRN İHTİYACIM VAR KREDİ NOTUM DÜŞÜK OLDUĞUNDAN RED GELİYOR BANKALARDAN. SİZ NASIL YARDIM EDEBİLİRSİNİZ.

 3. Şeref gencol

  Ağustos 16, 2016 at 8:02 am

  SGK emeklisiyim kapattığı işyerinden dolayı ödenmemiş çek ve senetlerim icra işlemleri var bana nasıl yardımcı olursunuz

 4. Can

  Ağustos 24, 2016 at 11:53 pm

  Birçok icra işlemim var kapatılmamış kredi kartı borcum var 6-7 aydır aynı iş yerinde çalışıyorum bütün bankalardan red alıyorum yardımcı olursanız sevinirim 0-506-353-24-66

 5. ferdi

  Ocak 2, 2017 at 12:51 am

  10000 kredi lazım ulaşın konuşalım

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir