Belgesiz Kredi


Belgesiz İhtiyaç Kredisi 

İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilere bankaların sunduğu büyük kolaylıklardan biride belgesiz kredi kullanma imkanı sunmalarıdır. Özellikle de günümüzde bankalar maaş müşterisine özel kredi paketlerinde müşterilerine gelir belgesiz evraksız kredi kullanma imkanı sağlamaktadır.

Burada belirleyici olan kriterlerden biride kredi notu ortalamasıdır. Düşük kredi notu ortalaması olan kişiler bankalar tarafından riskli olarak kabul edildikleri için banka kefilsiz kredi kampanyaları düzenlese dahi bu müşterilerinden kefil ve kredi başvuru evrakları talep edebilmektedir. Bu nedenle kolay kredi kullanmak isteyen kişilerin mutlaka kredi notu ortalamalarına dikkat etmeleri gerekir.

Gelir Belgesiz Konut Kredisi 

Konut kredisi başvurusu için istenilen belirli evraklar bulunmakta olup gelir belgesiz konut kredisi veren bankalar da bulunmaktadır. Ancak satın alınmak istenen konutun tapusu mutlaka teslim edilmelidir. Bu nedenle banka bu evrak ile beraber diğer konut kredisi evrakları olan gelir, adres ve kimlik belgelerini de genelde beraber istemektedir.

Kefilsiz Evraksız Taşıt Kredisi 

Kolay taşıt kredisi kullanmak isteyen kişilere yönelik olarak geliştirilen kefilsiz evraksız taşıt kredisi paketlerini sunmakta olup bu seçenekten yararlanan kişiler genelde çok yüksek kredi notu ortalamasına sahip olan kişilerdir. Düşük kredi notu ortalaması olan ya da kullanmak istediği kredi tutarını karşılayacak aylık gelir belgesi ibraz edemeyen kişilerin bu tip kredileri kullanmaları mümkün değildir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir