Bank’O Atlas Kart Nasıl Alınır?Bank’O Atlas kart, Odeabank tarafından seyahat etmeyi seven müşterilere sunulan bir karttır. Bu kart ile hem alışveriş yaptığınızda hem de Atlasglobal ile uçtuğunuzda mil kazanmanız mümkündür. Bank’O Atlas kart hakkında detaylı bilgi almak için yazımızı okuyun.

Bank’O Atlas kredi kartı alışveriş yapmayı ve seyahat etmeyi seven müşterilere Odeabank tarafından sunulan bir kredi kartıdır. Yani bu kartı kullanarak alışveriş yaptığınızda ve seyahat ettiğinizde kazandığınız milleri daha sonra Atlasglobal ile yapacağınız seyahatlerde kullanabilirsiniz. Üstelik tüm yurt içi ve yurt içi uçuşlarınızda bu milleri kullanmanız mümkündür.

Bu kredi kartının bir özelliği de milleriniz yeterli olmadığında size avans mil ya da sözünüze mil vermesidir. Yani uçmak istiyorsanız ve fakat o zamana dek kazandığınız, biriktirdiğiniz miller uçuşunuza yetmiyorsa avans mil ya da sözüne mil kullanarak eksik milleri tamamlayabilir, uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bank’O Atlas kredi kartının diğer bir özelliği de bu karta sahip olarak Atlasmiles sadakat programından ve bu programın sunduğu avantajlardan yararlanabilmenizdir.

Bank’O Atlas kredi kartının diğer bir artısı da alışveriş yaptığınız yerin üye iş yeri olup olmamasının sizin alışverişinizi taksitlendirme olanağınızı etkilememesidir. Yani bu kartla herhangi bir yerden yaptığınız alışverişi o yer üye iş yeri olmasa da taksitlendirebilirsiniz. Yurt içinde yaptığınız 100 – 300 TL alışverişlerinizi üç taksit, 300 – 1000 TL alışverişlerinizi altı taksit ve 1000 TL üzeri alışverişlerinizi 9 taksit yapabilirsiniz.

“Ben seyahat etmeyi seviyorum. Ayrıca çok alışveriş yapıyorum.” diyorsanız Bank’O Atlas kredi kartı alarak alışverişlerinizi ve seyahatlerinizi millere dönüştürmeye başlayabilirsiniz. Bank’O Atlas kredi kartı almak oldukça kolaydır. Bunun için Odeabank size çok sayıda seçenek sunmaktadır. İsterseniz hemen cep telefonunuzu kullanarak ATLAS T.C. kimlik numaranız yazıp 8444’e SMS gönderebilirsiniz.

İkinci yöntem Odeabank İletişim Merkezini aramaktır. Bu şekilde de Bank’O Atlas kredi kartı başvurusu yapmanız mümkündür. Ayrıca Odeabank internet bankacılığını ya da mobil bankacılığı kullanarak da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunların hiçbirini yapmadan sadece Odeabank şubelerini ziyaret ederek ve ATM’yi kullanarak da Bank’O Atlas kredi kartına sahip olmanız mümkündür.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir