Bankaların Yılbaşı Kredi Kampanyaları ve 2016 Fırsatları


Kredi kullanmak istiyorum diyen kişilerin kaçırmaması gereken son derece özel bir dönem başlıyor. Bankalar yılbaşı kredi kampanyaları ile müşterilerine hem daha düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunuyor hem de 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyaları ile ödemelerinizi ötelemenize izin veriyor.

Garanti Bankası yılbaşı kredi kampanyası ile yine çok büyük avantajlar sunarken kredi kampanyasının hayata geçirilmesinin Aralık ayı itibari ile yapılması bekleniyor. Yılbaşı kredisi veren bankalar arasında yer alan İş Bankası yılbaşı kredi kampanyası için masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyası seçeneği sunarken aynı zamanda ihtiyaç kredisi faiz oranları için de indirimde bulunuyor.

Sayfamızı takip ederek en güncel kredi kampanyaları hakkında yayımlanan haberleri takip edebilir, yılbaşı kredisi kampanyaları karşılaştırması yapabilir ve en uygun yılbaşı kredisi faiz oranları için yapılan yorumlardan haberdar olabilirsiniz.Günümüzde pek çok banka uygun koşullarda yılbaşı kredisi sunmaktadır.İşte 2016 da sizlere uygun koşullarda yılbaşı kredisi veren bankalar aşağıdaki gibidir ;

 • Akbank
 • Yapıkredi
 • İşbankası
 • Odeabank
 • Vakıfbank
 • Ziraat Bankası

yukardaki bankalardan sizlerde uygun koşullarda yılbaşı kredisi kullanabilir ve yılbaşına nakit sıkıntısı olmadan girebilirsiniz.Yılbaşı kredi paketlerinin en büyük özelliği uzun vade oranı ve düşük faiz oranlarına sahip olmasıdır diyebiliriz.Yılbaşı kredi paketleri özel kredi paketleri arasında yer almakla beraber bankalar bellirli gün ve haftalara özel olarak kredi paketleri düzenlemektedir.Sizlerde bu kredi kampanyalarından yararlanarak daha uygun koşullarda kredi kullanabilirsiniz.

19 Yorum

 1. semih

  Kasım 25, 2015 at 2:21 pm

  bankaların 3 ay ertelemeli olan seçeneği çok avantajlı krediyi alıp istediğim tatile çıkıp 3 ay sonra ödemekte maddi olarak beni çok etkilemez, 3 ay ertelenen ay var diğer vadeye 3 ay daha eklemiş taksit tutarını düşürmüş olurum diye düşünüyorum. tabi bunu kullanmadan öncede faiz oranına bakmakta fayda var derim. 3 ay ertelemeli kredi çok avantajlı ama.

 2. fatih yalçın

  Kasım 25, 2015 at 2:40 pm

  Yeni bir yıl, yeni bir heves, yeni başlangıçlar…E tabi bunlar için de az biraz nakit:) Bayram kredileri gibi geleneksel hale gelen yıl başı kredisinde tavsiyem çok yüksek tutarlı ve uzun vadeli kredilere girmemek. Şöyle düşünün: Eşinize dostunuza alacağınız küçük hediyeler veya yapacağınız küçük bir tatil kaçamağını banka aracılığı ile finanse edebilir, yıl boyunce da azar azar ödersiniz.

 3. canan

  Kasım 25, 2015 at 2:42 pm

  garanti bankası dosya masrafı ne kadar?
  İş Bankası yılbaşı kredi kampanyası için masrafsız ihtiyaç kredisi ne kadara kadar alabiliyoruz.
  bir de yapı kredi faiz oranları kaç?

 4. Aynur

  Kasım 25, 2015 at 2:48 pm

  Ne zaman kredi ihtiyacım olsa İş Bankası’nın kredilerine başvurdum ve kısa zamanda da istediğim miktarda kredi aldım. Şimdi de yılbaşı kredi kampanyasından yararlanacağım. Çünkü masrafsız ihtiyaç kredisi seçeneği var ve aynı zamanda ihtiyaç kredisi faiz oranları içinde indirim yapıyor.En iyi yılbaşı kredi kampanyası İş Bankasından alınır diye düşünüyorum ve kampanya seçeneklerini takip ediyorum.

 5. Ayça Karataş

  Kasım 25, 2015 at 3:02 pm

  Kredi çekmek için en ideal dönem yoğun olarak alışveriş yapılan yılbaşı öncesi dönem. Bu yüzden elbette en uygun faiz oranı veren bankaya yönelme isteği tüketicide oluşuyor. Bu isteğin karşılanabilmesi için uzun ve detaylı araştırma yapmaksızın, bilgiye kısa yoldan ulaşma imkanı sağlanması çok güzel. Bu tür dönemlerde böyle bilgilerin bir arada toplandığı sitelere göz atmakta fayda var.

 6. tugce

  Kasım 25, 2015 at 3:11 pm

  Garanti bankasının yapmış olduğu yeni yıl kredi kampanyaların da 3 ay erteleme fırsatı sunması son derece yoğun ilgi görecek kampanyalardan birine aday olmasını sağlamaktadır. Taksitleri 2015 yılının son aylarında bitecek olanlar için de ideal bir kampanya. Ödeme planımızı yapıp yeni yıla yenilikler ile girmek için yeni yıl kampanyasını kaçırmamak gerekir.

 7. burak

  Kasım 25, 2015 at 3:20 pm

  Yeni yılın yeni imkanları olan krediler tükecilerin ihtiyaçları için birer fırsat kapısı. bu yönde halkbankasının ve akıfbankın sundugu cazip kredi oranları ve ödeme seçenekleri tüketicileri hem rahatlatan hem de cezb eden koşullar içeriyor. geri ödeme koşulları en önemli noktayı oluştururken söz konusu bankaların bu yönde ki müşteri odaklı ödeme olanakları tercih edilebilirliği arttırmaktadır.

 8. ali46

  Kasım 25, 2015 at 3:47 pm

  yıl sonu verilen diğer yıl ödemeleri başlayan matematikte incelediğim en makul teklif ziraat ve iş bankasında ve eğer kobiyseniz de kredi yalnızca banka değil devlet veya esnaf sanatkarlar ve zanaatkarlar odalarından da alabiliyorsunuz.
  ayn zamanda eğer çiftçiyseniz size yine devlet bakanlık kredileri veya hibeleri de açıyor ama bunlar tabiki yılbaşı veya sonu için hazırlanan tüketici kredileri gibi değil fakat en düşük faiz onlarda

 9. Aslışah

  Kasım 25, 2015 at 3:50 pm

  Bankalar her sene yılbaşı kredisi kampanyası yapıyor. Ve tercih edilmek için her yıl başvuruda yada ödemede bir kolaylık sağlıyorlar. Bu da başvuranların işine gelen ve onlara tercih yapmayı kolaylaştıran bir şey oluyor. Garanti’nin 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi ise çok önemli bir tercih meselesidir. Diğer bankalara nazaran bu yıl garanti tercih edilecek gibi.

 10. Serhat Bora

  Kasım 25, 2015 at 4:13 pm

  Yılbaşı yaklaşırken bu tip haberler okumak insanı kredi almak için heyecanlandıran türden gerçekten. Özellikle İş Bankası’nın sunduğu fırsatlar gerçekten çok iyi. Çoğu insan kredi başvurusu yapacakken daha krediyi almadan karşılaştığı dosya masrafı vb. konular yüzünden krediden vazgeçebiliyor ve bu yılbaşına özel masrafsız kredi seçeneği ile düşük faizli krediler çok tercih edilecek.

 11. gamze

  Kasım 25, 2015 at 4:22 pm

  Yıl başlarını çok seviyorum. Yeni yılın gelmesi ile birlikte her yerde indirimler ve kampanyalar beliriyor. Bankaların da bu kervana dahil olması daha sevindirici. Özellikle yılbaşına özel masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyaları sunmaları beni çok sevinirdi. Ben yılbaşı için İş Bankasının masrafsız ihtiyaç kredisine başvurmayı düşünüyorum. Benim için en ideal ve uygun kredi masrafsız ihtiyaç kredisi.

 12. Mine

  Kasım 25, 2015 at 4:43 pm

  Kredi almayi düşünmezken alacaklı oldum bu haberleri okuduğumda. O kadar cazip ki teklifler kaçırırsam zarardayım gibi görüyorum . Ihtiyaç kredisi alıp 3 ay sonra ödemeye başlayıp faiz oranlarından da indirimi kapınca insan ister istemez alacaklisi oluyo birden. Gerçi ihtiyaclar hic bitmez ama bu avantajlar geçer gider kaçırdığinla kalirsin. 1 ay sonra pişman olmaktansa şimdiden bir kredi başvurusu yapmak en iyisi sanırım

 13. zeynep

  Kasım 25, 2015 at 5:54 pm

  Eğer 3 ay sonrası için önünüzü görebiliyorsanız çok güzel bir kampanya mesela taksitleriniz var 3 ay sonra bitecek yada azalacak ozaman kesinlikle işinize yarar ama ben ne zaman ertelemeli alışveriş yapsam ödeme tarihinde hep çok sıkışırım ve erteleme yapmasaydım şimdiye şu kadar ödemiştim diye üzülürüm o yüzden benim için hiç cazip olmuyor bu kampanyalar ama çok insanın işine yarıyordur mutlaka

 14. Muhterem

  Kasım 25, 2015 at 6:15 pm

  Bankalar rekabet için farklı ve cazip seçenekler sunacaklar. Özellikle de yılbaşı gelmesi dolayısıyla kampanyaları cazip görünüyor. Bankaların hepsine bakmak, uygun olanları değerlendirmek gerekir. 3 ay erteleme güzel bir avantaj aslında. Kış dönemi masrafların çok olduğu dönemde, ödemeleri 3 ay sonraya ertelemek güzel düşünülmüş. Faiz oranlarıyla, kampanya sunan bankaları karşılaştırıp karar vermek daha doğru olur. Sonuçta görüntüye aldanmamak, detaylıca incelemek gerekir.

 15. özlem

  Kasım 25, 2015 at 6:27 pm

  3 ay ertelemeli kredi almak cok iyi fikir.3 ay boyunca yapmak istediklerinizi rahat bir sekilde yaparsiniz.Aman bu ay kredi cektim öbùr ay basladi derdi yok.En sevdigim kredi kampanyalari bunlar.Parani rahat rahat kullaniyorsun.Ödemesini sonra dùşùnùyorsun.Borclu olduğunu unutuyorsun.En azindan 3 ay sefasini sùrüyorsun.

 16. Pınar

  Kasım 25, 2015 at 7:52 pm

  Yılbaşı kredi kampanyalarına göz gezdirdiğimizde en düşük faiz oranının 1.25 ile Akbank’a ait olduğunu görüyoruz. Ancak 3 ay erteleme birçok insan için cazip bir teklif. Yeni yılda herkesin yapmak istediği yeni bir şey, bir dilek olur. Bu belki de bir fırsat olarak görülebilir ve değerlendirilebilir. Genellikle Garanti Bankasını tercih eden bir müşteri olarak kredileri hakkında daha fazla bilgi edinmeye çalışacağım. 1.69 faiz oranıyla benim için düşünülebilir bir tercih.

 17. Aslı

  Kasım 25, 2015 at 8:02 pm

  Yeni yılda bankaların sunduğu kredi kampanyaları, krediye ihtiyaç duyan müşteriler için gerçekten de fırsatların en cazip geldiği zamanlar. Çünkü, pek çok banka bu konuda müşterilere çok yardımcı olmakta. Özellikle dosya masrafları konusunda sorun çıkmaması, banka için en büyük tercih sebeplerinden. İş bankası ve ziraat bankasının fırsatları incelendiğinde istediklerini tüketiciye en yakın verebilen bankalardan olduğu görülmektedir.

 18. ufuk sağlam

  Kasım 25, 2015 at 11:44 pm

  Bence Garanti bankası kredi konusunda en cazip kampanyalar sunan banka. Daha önce bayram için düzenledikleri kampanyadan kredi kullanmıştım. Yeni yıl kampanyaları da oldukça cazip görünüyor. Krediyi alana kadar uğraştırsalar da piyasadaki diğer kampanyalara göre masraflar ve taksitler açısından en avantajlı kampanyaları Garanti yapıyor. 3 ay erteleme olması da iyi olmuş.

 19. Can

  Kasım 25, 2015 at 11:49 pm

  Yılbaşı dönemi güzeldir. Her alanda olduğu gibi kredi konusunda da insanların yüzünü güldürecek gelişmeler oluyor bu dönemlerde. Kredi kullanmak isteyenler bu dönemi kaçırmamalı. Birçok fırsat var, önemli olan ihtiyaçlar doğrultusunda en fazla hangi bankanın fırsatı yardımcı olacaksa, analiz edilmeli ve ona göre bir seçim yapılmalı. Bir bankaya hemen çok heves edip çabuk karar vermemek önemli.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir