Akbank Tahsilat Servisi Telefon


Her bankanın alacaklarının takibini gerçekleştiren özel servisleri bulunmaktadır. Kişinin borcunu ödememesi durumunda ilk ay banka müşterisi ile telefondan irtibata geçmeye çalışırken kişinin borcunu 3 son ödeme tarihi üst üste ödememesi durumunda bankanın tahsilat servisi devreye girmekte ve alacağın tahsili için yasal işlemler başlatılmaktadır.

Yine Akbank kredi kartı borcu yapılandırma başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin de Akbank tahsilat iletişim numaraları üzerinden irtibata geçmeniz mümkündür. Akbank tahsilat servisi telefon numarası olarak 0850 225 04 36 numarasını kullanmaktadır. Ancak serviste genelde telefonlar açılmadığı için Akbank şikayet var sitesi içerisinde sürekli şikayet konuları açılmaktadır.

Ancak borcun geciktirilmesi durumunda zaten Akbank müşteri hizmetleri yetkilileri sizinle ya Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 25 25 numarasından iletişime geçecek ya da Akbank tahsilat no olan 850 225 04 36 numarasından arayacaktır.

Yapılacak olan görüşme sonucunda kredi borcu yapılandırma ya da kredi kartı borcu yapılandırma başvurunuz işleme alınacak ve borcun tahsili için gerekli ödeme takvimi belirlenecektir.Sizlerde Akbank telefon tahsilat özelliği ile evden bir telefon ile rahatlıkla tüm ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir