Akbank Kredi Başvurusu Yap


Kredi kullanmak isteyen kişilere konut kredisi, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi olmak üzere 3 farklı ana kategori üzerinden kredi kullanma imkanı sunan Akbank kredi faiz oranları ile daha uygun koşullarda kredi kullanımını daha avantajlı hale getirmeye devam ediyor. Akbank kredi başvurusu yap seçeneğini kullanabileceğiniz kredi türleri ise şunlardır:

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu 

İhtiyaç kredisi kampanyaları ile daha düşük kredi faiz oranları sunmayı hedefleyen banka ne yazık ki çıkarılan yeni kanun sonrasında 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanımına izin verememektedir. Ancak 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler için ise çok daha uygun ihtiyaç kredisi faiz oranları sunarak bu dezavantajı mümkün olan en alt seviyeye çekmeye çalışmaktadır. İhtiyaç kredisi başvurusu için Akbank SMS kredi başvurusu, Akbank internetten kredi hizmetini kullanabilir ya da Akbank şubeleri üzerinden kredi başvuru formu doldurabilirsiniz.

Akbank Taşıt Kredisi Başvurusu 

İkinci el araç kredisi ve sıfır araç kredisi olmak üzere 2 farklı araç kredisi paketi sunan Akbank taşıt kredisi kullanmak isteyen kişilere yönelik olarak ise 60 ay vadeli kredi kullanımına izin veriyor. Akbank sıfır araç kredisi paketlerinde kefilsiz araç kredisi kullanımına izin verirken ikinci el araç kredisi için ise rehinsiz araç kredisi kullanmak isteyen kişilerden yüksek kredi notu ortalaması talep ediliyor.

Akbank Konut Kredisi 

Akbank büyük kırmızı ev çatısı altında yürütülen konut kredisi kampanyaları ile 120 ay vadeli konut kredisi kullanımına izin veriliyor.

4 Yorum

 1. Rahime

  Ağustos 12, 2016 at 10:37 pm

  Akbank kredi başvurusunu sms yöntemi ile kısa bir sürede yapabilirsiniz.

 2. Ravza

  Ağustos 12, 2016 at 10:38 pm

  akbankkın her hangi bir şubesine giderek kolaylıkla kredi başvurusu yapmak mümkündür.

 3. Rebia

  Ağustos 12, 2016 at 10:39 pm

  Her bankada olduğu gibi Akbankta kolaylıkla kredi başvurusu yapılabilmesi için çok seçenek vardır.

 4. Renan

  Ağustos 12, 2016 at 10:39 pm

  Akbank müşterisi iseniz internet şubesinden dakikalar içinde başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir