Akbank İhtiyaç Kredisi SMS


Düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyaları ile çok daha iyi koşullarda müşterilerine kredi kullanma fırsatı sunan Akbank aynı zamanda şubeden şahsi başvuruda bulunma zorunluluğunu da ortadan kaldırıyor.

Akbank İhtiyaç Kredisi SMS

Kısa mesajla kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler için Akbank SMS kredi servisini hizmete sokarken bu servisten yararlanmak isteyen kişilerin tek bir kısa mesaj göndermeleri yeterli oluyor. Akbank şubelerinde hesabı bulunan kişiler şubesiz kredi kullanma imkanı sunuluyor.

Bunun için Akbank internet sitesi üzerinden krediler bölümünden kredi başvurusu linkini tıklayarak Akbank hazır kredi başvuru formunu doldurmanız yeterli oluyor. Zaten adınıza kredi limitiniz tanımlı olduğu için kredi hesaplama bölümünden seçtiğiniz tutar anında hesabınıza yatırılıyor ve hesabınızdaki bu parayı kullanmanıza izin veriliyor.

Akbank SMS Kredi Numarası 

Akbank SMS kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin KREDİ yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak vatandaşlık numaralarını yazarak 4425 numarasına göndermeleri yeterli olacaktır. Kredi onayı alan kişilerin cep telefonlarına Akbank kredi sonucu yine kısa mesaj ile gönderilmekte olup bu mesaj ile şubeden Akbank ihtiyaç kredisi başvuru evrakları ile şahsen kredilerini kullanma imkanı bulunmaktadır.

5 Yorum

 1. keram aslan

  Ağustos 4, 2016 at 5:38 pm

  ihtiyaç kredisi 10000Tl

 2. Leyla

  Ağustos 12, 2016 at 9:35 pm

  İhtiyaç kredilerinizi artık sms ile kolay bir şekilde yapmak çok güzel.

 3. Leylifer

  Ağustos 12, 2016 at 9:36 pm

  Sms ile başvuru yapmanın en güzel yanı anında cevap alabiliyor olmanız.

 4. Lila

  Ağustos 12, 2016 at 9:36 pm

  Eğerki sms ile başvuruda bulunduysanız 1-2 Dk içinde aynı numaraya olumlu veya olumsuz cevap gelecektir.

 5. Lizge

  Ağustos 12, 2016 at 9:37 pm

  Bankarın genel puanlama sistemi olan kbb puanınız eğer düşükse sms ile başvurunuz red edilir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir